Wpis z mikrobloga

Jacy Wy tu jesteście niedoceniani w atakach na wszystkich, którzy akurat Wam podpadną xD Chwilę wcześniej śmiali się z Kaczyńskiego, potem z Tuska, ale dla wykopków to jest już lizanie dupy PiSowi xD Wcale nie śmieją się ze wszystkich na polskiej scenie politycznej, pożartujemy nie tylko z PiSu, ale i z opozycji to na wykopie już krzyczą „ugabuga, pisowskie dziwki” xD W tym kraju nigdy nie będzie dobrze, bo każdy wyłapuje tylko
@fanmarcinamillera: No nieźle. Kanał bekowy już jedzie z PiS-owską propagandą o Tusku jak o niemieckim polityku.
Ciekawe kiedy Mazurek albo Stanowski zaczną płakać, że ich "niezależnych" dziennikarzy ludzie opluwają / atakują czy coś w tym stylu... kiedy sami podżegają do nienawiści... w święta.
Przypomnę chyba najlepszy komentarz byłego prezesa TVP do tego typu akcji:
@fanmarcinamillera: jedyne co tam oglądałem od dłuższego czasu to Bundestalk. Zrobiłem wyjątek dla studia po finale MŚ, ale tam był taki krindż, że szybko wyłączyłem i ostanio dla beki obejrzałem jak stanowski robi fikołki w obronie Michniewicza, ale to było totalnie żenujące. Odsubowałem i nie zamierzam tam wracać, nie będę się taplał w g.wnie.