Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3466
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
JestemZSosnowca - Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasrany...

źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg

Pobierz
  • 371
@JestemZSosnowca Ale się zesraliście wszyscy o matko święta xDDDD. Ja rozumiem, że to jest poważny problem i trzeba odśnieżać, ale żaden kierowca 100kg+ nie będzie #!$%@?ł 4m do góry zimą na śliski cieniutki dach z plandeki żeby miotłą odgarniać lód bo jest to niebezpieczne. Infrastruktury w tym celu nie ma i pewnie nigdy nie będzie więc jest to sytuacja nieco bez wyjścia. Jasne, jest to ich obowiązek żeby go wyczyścić ale nie
@JudzinStouner: "napewno zla drabine miałeś, bo sa ruzne"
Z takiej jak ci wysłałem to trzeba by sie postarać zeby się #!$%@?ć.

Dodatkowo to zapinac przy bokach do naczepy (jak sa metalowe elementy których lapie sie magnez to jakieś uprzęże do drabini na neodymach co by sie drabina nie przechyliła gdyby kierowca jeszce byl #!$%@?). Dodatkowo kask, uprawnienia do pracy na wysokościach to koszt od 450 za osobę i juz załatwione samodzielne
floojd - @JudzinStouner: "napewno zla drabine miałeś, bo sa ruzne"
Z takiej jak ci w...

źródło: comment_1671176265G6FhjHw4oa7j7Gxpc9RFlo.jpg

Pobierz
bo problem jest zbyt złożony, żeby go zerojedynkowo załatwić


@JudzinStouner: ale problem jest zerojedynkowy.

Masz ośnieżoną/oblodzoną naczepę? Nie jedziesz w trasę.
Wyjazdu pojazdem nieprzystosowanych do ruchu nic nie tłumaczy ¯\_(ツ)_/¯

Uważasz, że to wina gminy? Narzekaj na gminę, wyraź siebie w wyborach, pisz petycje.

Ale koniec końców to kierowca podejmuje świadomą decyzję "ok, mam wszystkich w dupie, #!$%@?, jadę ze śniegiem na naczepie".
Co roku płacę do gminy prawie 4000zł podatku za każdą posiadaną ciężarówkę. Dosłownie - za posiadanie, nic więcej. Gmina bierze pieniądze za damski #!$%@?, a nie tworzy żadnej pożytecznej infrastruktury.


@JudzinStouner: jak we Wrocławiu to kupują za to żwirek. Dla kota Wrocka ( ͡° ͜ʖ ͡°)