Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3465
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz JestemZSosnowca - Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasrany...
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
@wwkbt: drogi kierowco auta ciężarowego, szanuję Twoją pracę i nie twierdzę, że jest lekka…. ale, jeżeli prawo w Norwegii pozwala na nieoczyszczanie naczepy to znaczy, że tam można tak robić - niestety w Polsce nie można, wiec jeżeli nie jesteś w stanie odśnieżyć dachu naczepy to znaczy, że nie powinieneś włączyć się do ruchu drogowego…. ps- jak ja autem osobowym stwierdzę, że są dziury w drodze a mam niskie zawieszenie to
@arkadikuss: Właściwie to tylko w Polsce występuje ten problem i histeria z nim związana, a zima nie jest jakoś naszym ekskluzywnym wyróżnikiem.
Im bardziej się będziecie #!$%@?ć, czepiać, histeryzować i wszystko lepiej wiedzieć, z tym większym samozadowoleniem będę patrzył jak ten lód leci z naczepy XD
@adibor: Nie jest analogiczna, bo do naprawy awarii są procedury, narzędzia i fachowcy, a sama naprawa hamulców raczej nie bywa niebezpieczna. Ale żeby umieć sobie wyobrazić te różnice, to trzeba mieć w głowie mózg, a nie gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wwkbt: Ta tylko jak na prawym pasie próbuje zachować odstęp za ciężarówka to już druga za mną mi #!$%@? mruga długimi po #!$%@? mi taki odstęp.
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM


@JestemZSosnowca: Jak jadę osobówką, to klnę na tych żwiro srajów i pluje zawsze. Jak jadę rowerem, to pluje na tą samochodozę w osobówkach - jeb..ane gwiazdy mijające mnie o 10 cm, jak rano pieszo po bułki idę, to mam ochotę kija w szprychy wsadzić idiotom jadącym chodnikiem na rowerach. A jak w robocie wsiadam do zestawu, to już mnie wszyscy
@JudzinStouner: Cześć kolego tirowcu! Widzę, żeś wydedukowany. Umiesz nawet czytać!
Gratulacje!
Widzę, że masz problemy z niemiłymi kolegami.
Postaram się krótko pomóc.
Twój duży brum brum, jest duuuuuuuuuuużo cięższy niż mały samochodzik.
Duże brum brum = dużo dziur w drodze.
Dużo dziur = dużo podatków pobieranych od Ciebie.

I teraz musisz się mocno skupić (w głowie, nie dupie) :
Jak pada takie białe z nieba, to zanim zaczniesz brum brumać, musisz
@PanHagrid: Przecież napisałem - JEŚLI CHCECIE, żeby było bezpieczniej. Mnie to #!$%@?, jeśli nie mam jak odśnieżyć, to tego nie zrobię. Jak nie potraficie tego wymóc na państewku, to po prostu nauczcie się UTRZYMYWAĆ DYSTANS zamiast jechać na zderzaku ciężarówki.