Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3465
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz JestemZSosnowca - Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasrany...
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
@Monifufka ależ oczywiście że tak. Kiedyś spotkałem Pana tirowca który jak jechalem na rowerze zwolnił do 20 km/h żeby mnie nie wyprzedzać na ciągłej. Z wrażenia aż sam zjechałem do rowu ( ʖ̯)

Zdarzają się przyzwoici tirowcy. Rzekłbym nawet, że spora ich liczba to ludzie na serio szanujący innych użytkowników dróg. Problem w tym, że takie drobne gesty uprzejmości jakie robią transy czy tez ich normalne
Lata mijają a u tir0wców wciąż ta sama mentalność: ja za nic nie jestem odpowiedzialny, ja nic nie muszę, to inni wkoło muszą się dostosować.

@wezsepigulke: @fino_alla_fine: @JudzinStouner: @wwkbt: @Libertarian90: jak będziecie mieć łyse opony, albo zepsute hamulce, to i tak wyjedziecie na trasę, bo przecież nie macie infrastruktury do naprawy, a bułki trzeba dowieźć?

Ha tfu na was, stwarzacie zagrożenie dla innych, ale macie to w
@gregor40

@JudzinStouner: na spokojnie zapłacisz mandacik na 3000 jak polecą moje nagrania na maila stopagresjidrogowej@policja.gov.pl

Będzie na rampy.


Wysłałem trzy filmy na ten adres i wszystko umorzone. Mają rok na ukaranie sprawcy i po tym czasie UMORZONKO i #!$%@?