Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007: wiem, że komentuję mema, ale Imo facet koło 30tki szukający dziewczyny wśród nastolatek jest mentalnie na jej poziomie. Bo czym się tu kierować oprócz wyglądu, który i tak za 10 lat sie może diametralnie zmienić? Dojrzałością? xd
Najlepsze jest to, że dziewczyny od 18-25 roku życia mają taki prime time pod każdym względem, idą na studia, poznają masę ludzi i prawdopodobieństwo że w wieku 22-23 lat sobie znajdzie kogoś, kto
@hermetyczniee: ciężko oceniać mentalność a zwłaszcza po stereotypie faceta który szuka młodszej, ale co ja tam wiem o psychologii

Jak w większości tematach, to trochę bardziej skomplikowane, z resztą cały rynek matrymonialny #!$%@?ło i kobieta może wybierać jak chce zdradzać ile chce itd. (chociaż może trochę za bardzo uogólniam) to dążę do tego, że samo to że ty już uważasz że młodszej ktoś szuka to = jej poziomie mentalnemu to już
@hermetyczniee:

Dojrzałością? xd

Przecież ludzie 20+ już są w większości w pełni ukształtowani, jeżeli ktoś do tej pory nie dojrzał to już nie dojrzeje. Ja mając już trochę więcej lat dokładnie tak samo dogaduję się z ogarniętymi ludźmi mającymi zarówno 20 lat jak i 30.

kto jest bliższy jej stylu życia

A co tak bardzo różnego jest w stylu życia kogos kto ma 22 lata a kogoś kto ma 26 jak
@Xtreme2007: wiem, że komentuję mema, ale Imo facet koło 30tki szukający dziewczyny wśród nastolatek jest mentalnie na jej poziomie. Bo czym się tu kierować oprócz wyglądu, który i tak za 10 lat sie może diametralnie zmienić? Dojrzałością? xd

Najlepsze jest to, że dziewczyny od 18-25 roku życia mają taki prime time pod każdym względem, idą na studia, poznają masę ludzi i prawdopodobieństwo że w wieku 22-23 lat sobie znajdzie kogoś, kto
@ZdeformowanyKreciRyj: No nie wiem, może pójdźmy tak uogólniając: nastolatki interesują w większości imprezy, wyjścia towarzyskie, żeby dużo się działo, żeby dużo przeżyć. W ciągu 4-5 lat dojrzewają powoli do tego aby zaczynać szukać kogoś na stałe itd, kogoś kto faktycznie będzie jej pasował w 100%. 30latkom rzadko kiedy raczej nie przeszkadza to, że partnerka chce pożyć, pobawić się, wyszaleć i zaczynają ją ograniczać. A ograniczanie kogoś ma swoje konsekwencje w postaci
@fiir: Pomyślałam po prostu o związkach, gdzie facet i kobieta są ze sobą od Np gimnazjum, a później rozmijają się priorytetami. Ty będziesz miał 32 lata i będziesz chciał się hajtnąć i mieć dzieci, a ona będzie miała 22 lata i będzie chciała zamieszkać w akademiku na studiach i się bawić. Jak to pogodzisz? Wiek ma swoje prawa, nie róbmy z osiemnastolatki czy dwudziestolatki w pełni dojrzałej kobiety która w 100%
Imo facet koło 30tki szukający dziewczyny wśród nastolatek jest mentalnie na jej poziomie.


@hermetyczniee: :D Po prostu zakladasz 2 rzeczy:

a) kobiety koło 30 lat są mentalnie dojrzalsze od nastolatek
b) faceci lubią tę "dojrzałość".

Otóż nie. To nie jest dojrzałość tylko bagaż, zmanierowanie, starość. To są setki wspomnień z innymi facetami i nieudanych związków. Traumy i inne sranie, ja jej nie zdradziłem, ja jej nie biłem, ja z nią nie
@hermetyczniee: cała twoja wypowiedź to mocne myślenie życzeniowe z perspektywy kobiety.
Ale odnosząc się do konkretów: skoro laski mają swój prime time między 18 a 25 rokiem życia, to po co wybierać tę blisko końca tego okresu (samemu mając te 26 lat)?

Potem ty masz 35 lat i szukasz czegoś na poważnie


@hermetyczniee: znowu patrzysz na tę sytuację z perspektywy kobiety i faktycznie kobieta w wieku 35 lat jest mocno
@marekrocki2: ale jednak te 22 +, przyznasz ze wiek poniżej (w większości) a zwłaszcza okolice 18 to śmietnik straszny.
A rówieśniczki mają bok dupy bo już prime time minął szybko po 25 roku ich ciała sie psują, zwłaszcza że mało która o siebie dba poza kosmetykami.