Wpis z mikrobloga

@hermetyczniee: Ja na przykład w kobietach lubię takie zwykle niezepsucie, naturalność, normalność. Może trudno w to uwierzyć, ale faceci lubią patrzeć na kobietę ładną, uśmiechniętą, wdzięczną, miłą. To dla takich kobiet są w stanie zrobić wszystko, a nie dla wiecznie narzekających, naburmuszonych wielkich kierowniczek z korpo, co uważają się za dojrzałe i myślą, że wszystkie rozumy pozjadały. 18-latka dla faceta koło 30 to jak dla mnie może przesada, ale 23-latka czy
Nie No chcieć możesz, ale jaka to różnica, będziesz miał 30 lat to tez się może okazać ze ta 18 jest nierobem i wiecznym dzieckiem xd tyle że poroochasz młodą


@hermetyczniee: ta co ma 28 lat też się może taką okazać. A ta młodsza chociaż nie będzie męczyć o dzieci i wicie wspólnego gniazdka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio kumpel przez to przechodził i zdecydował, że zamiast
@LifeReboot: no i po tym co piszesz od razu widać, że znasz prawdziwe życie a nie tylko kompilację bajtów matrymonialnych z wykopu, jak wielu tutaj, którzy piszą o relacjach damsko-męskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli generalnie chcesz mieć młodszą, żeby twój wewnętrzny samiec alfa mógł mieć stałe łechtane ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hermetyczniee: raczej po to, żeby nie mieć dodatkowych problemów
@MisPalkis: Mówiąc o prime time miałam na myśli taki czas na poszukiwanie siebie, rozwój, próbowanie różnych rzeczy itd. Nie liczyłabym na to, że jak powiesz osiemnastce, że ma siedzieć w domu i nie ma chodzić na żadne imprezy ze znajomymi których nie znasz (bo kto by takiego starucha chciał mieć w paczce, chyba tylko jako kierowcę xddd, mówiac starucha mam na myśli oczywiście o tobie z perspektywy jej znajomych) to ona
@RaghNaarRoog: No i miała do tego prawo. Mam tez taki przykład z życia znajomego, który miał 4 lata starszą laske. On miał 16, ona 20. Po 1,5 roku Gdy on myślał o tym żeby zachlać w piątek ze znajomymi, ona zaczynała myśleć o tym że chciałaby mieć kogoś na poważnie, kto będzie myślał powoli o zaręczynach itd. No nie przetrwało, inne cele, inne priorytety. I nie jest to niczyja wina, on
@hermetyczniee: nie wiem czy praktycznie jest porównywać 18-latkę, bo to jeszcze liceum, te sprawy. Weźmy więc 19 lat, studia, on 26 lat. Nie sądzę, żeby ktokolwiek nazywał go staruchem.

A ona powie za 5-6 lat, że po co ma być z gościem przed 40tką, skoro to samo co on może mieć gościu w wieku np 28 lat? I nie zacznie tak szybko łysieć, siwieć, nie będzie miał piwnego bębenka ( ͡
Gość w peaku (czyli te 35-37 lat) jest potencjalnie dalej atrakcyjny fizycznie (w normalnych warunkach, nie na podlaskiej wsi), a dodatkowo dysponuje doświadczeniem życiowym i nierzadko jest ustatkowany finansowo.


@MisPalkis: Mam 28 lat. Nie, gość w wieku 35-37 lat nie jest w peaku. To już stary dziad. Jak ktoś ma zrobić kariere ( bo pewnie o tym myślisz mówiąc o "peaku"), to przeważnie zaczyna to robić w wieku około 25 lat