Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@przegralamzycie: Ty nie czaisz ^^ Ja wiem, że muszę jej gacie M zakupić. Ale jak widzę na takim tuczniku to nie umiem stwierdzić, czy na mojej szczupłej kobiecie będzie to dobrze wyglądać, bo na grubasie wygląda ŹLE. Plus #!$%@? mnie lansowanie grubasów jako normalnej, zdrowej figury. Przeszli w krótkim czasie od lansowania wieszaków z niedowagą na grubasy z nadwagą. A dobrej, zdrowej dziewczyny to najmniej jest.

@evilman_: Tak, bo wkurza
: . Plus mam słabą wyobraźnię i tego jak to leży na tym pączusiu nie umiem przenieść na to, jak leżałoby na mojej szczupłej kobiecie. Czego nie rozumiesz


@ChickenDriver: Dotychczas VS prezentowali bieliznę na supermodelkach, wszystkie były szczupłe i wysokie. Mało która kobieta tak wygląda, a kobiety miały sobie na tej podstawie wybierać bieliznę dla siebie. Także sorki, może raz w roku sobie poradzisz patrząc na ciało kobiety a niekoniecznie supermodelki.
@mirek63479: @Wookash071: chyba Was pokręciło. Przecież to jest obrzydliwe grube dupsko. To, że wasze kobiety nie dbają o siebie to nie znaczy, że tak wygląda "normalna kobieta". Przecież to dupsko nie będzie dobrze wyglądać ani w ładnych dżinsach, ani legginsach, ani sukience. Nie wyobrażam sobie być z dziewczyną z tyłkiem na który nie sprawia mi przyjemności patrzeć.
@niochland: Ale sylwetkę buduje się głównie w kuchni. Na siłowni dobija się mięśni ale bez dobrej michy nie ma żadnych efektów. Niezależnie od celu. Plus raczej powinniśmy dążyć do przemycania pozytywnych wzorców a nie szkodliwych. I nie wiem jak Ty ale ja widzę plus size grubasy na VS, CK a na Tezenis, Sinsay i wielu innych radzą sobie bez tego i mają dobry biznes. Więc WTF?

@CudMalina: Ale Ty wiesz,
ale mam SZCZUPŁĄ żonę, więc chcę kupować ciuchy prezentowane na SZCZUPŁYCH modelkach.


@ChickenDriver: To sobie wyobrażasz ze do każdego ciuszka będzie osobne zdjęcie dla każdego rozmiaru na różnych modelkach? XD od XS do XL. Bo ktoś może mieć grubą żonę i chcieć kupować ciuchy prezentowane na grubych modelkach, a ktoś jeszcze inny może mieć całkiem średniej wagi żonę i chcieć kupować na średnich modelkach xd Tak działa branża fast fashion że
@ChickenDriver: kazdy lubi co lubi, ale nie mozesz tej pani z reklamy wyzywac grubasem. Oprocz plaskodupia to zdrowa kobita. W sensie, zdrowa, nie zdrowa zdrowa.
Szarpalem juz szynke o roznych proporcjach ciala, i powiem ci, z taka w wyrze jest zajebiscie. Nie do porownania do chudych czy szczuplych lasek. Otyli ludzie obu plci oczywiscie powinni sie wziac za siebie (dla samego zdrowia przede wszystko), ale taka figura i konsystencja jest w