Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

No jak dla mnie gruba wygląda jak na zdjęciu. O ironio taki wynik wyskoczył wpisując fat woman. Laska od gaci wygląda jak spora część kobiet na ulicy. Ba. Sporo lasek wygląda na siłowni, z tym ze maja lepsze dupy. Więc zesrałeś się xD


@Wookash071: Ta w bieliźnie ma widoczną nadwagę. Nie wiem jakim trzeba być ciemniakiem, aby to negować
Właśnie tak w 90% wyglądają kobiety, zresztą faceci też. A tobie zalecam odstawić na jakiś czas Instagrama i inne tego typu portale, bo zakrzywiają ci obraz rzeczywistości.


@zwodek: nie każdy człowiek to przeciętniak, który nie dba o siebie. Jak dla was sylwetka z nadwagą jest normalna, to ja wspólczuję tobie i twoim partnerom jeżeli masz. Ale czego się dziwić, wystarczy zobaczyć przykłądowy rok na studiach czy w szkole. Masa dzieci ma
Laska od gaci wygląda jak spora część kobiet na ulicy


@Wookash071:

Laska od gaci wygląda jak spora część kobiet na ulicy


Czyli spora część kobiet na ulicy ma nadwagę i to nie nie jest normalna sylwetka, co chcesz niestety udowodnić. Wstawiłeś zdjęcie kobiety OTYŁEJ, dziewczyna z bielizną ma NADWAGĘ, czyli jest gruba.
Założę się że ma totalnie idealną wagę i bf.


@CudMalina: napisz, że nie masz pojęcia o sylwetce i zdorywm stylu zycia, nie pisząc że nie masz kompletnie pojęcia o sylwetce i zdorywm stylu zycia

@technojezus no nie każdy 10% jest ponad przeciętność, co nie zmienia faktu że pozostałe 90 wygląda właśnie tak. Sam piszesz że taka sylwetka jest przeciętna, czyli normalna. Czy to znaczy że współczujesz sam sobie?
Przede wszystkim skąd wiadomo że ta kobieta ze zdjęcia ma nadwagę? Co wykopki oceniają to na oko? Nie każdy spędza co dziennie kilka godzin na siłowni. A jak pożyjesz troszkę dłużej to się przekonasz że ludzkie ciało zmienia
no nie każdy 10% jest ponad przeciętność, co nie zmienia faktu że pozostałe 90 wygląda właśnie tak. Sam piszesz że taka sylwetka jest przeciętna, czyli normalna. Czy to znaczy że współczujesz sam sobie?


@zwodek: chłopie ja ćwiczę 7 dni w tygodni, w tym 4 siłowo na siłowni, mam sylwetkę lepszą niż jakieś 90% facetów. Trzymam dietę, praktycznie 0 alkoholu, słodyczy i inne śmieciowego jedzenia.
Dodatkowo z racji zawodu, mam cały czas