Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChickenDriver: Victoria to słaby sklep - jestem grubasem, ale według ich rozmiarowki jestem za chuda lub mam za duże c---i I przez to nie ma dla mnie rozmiaru stanika. To mnie zniechęciło do patrzenia na gacie. Przereklamowany sklep. Weź kup jej coś od Gorsenia. Polecam.
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: NIe przesadzaj. Normalna ładna kobieta. Grubą to masz na tym billboardzie.
Poza tym jak dają modelki do reklamy bielizny to większość normalnych kobiet nie potrafi sobie siebie w tym wyobrazić. Bo doskonale wiedzą, że nie mają figury jak ta modelka. Więc myślę, że to dopasowanie się do potrzeb klientek.

I jak chcesz zwalić konia to nie wchodzisz na victoria secret czy inne strony z kobiecą bielizną. Taka rada xD
andbatros - @ChickenDriver: NIe przesadzaj. Normalna ładna kobieta. Grubą to masz na ...

źródło: comment_1670582964jP5FC0FfYrbT1Kn8qXyWDi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: grubasek i anorektyczek nie powinni w ogóle brać na takie sesje bo potem te ciuchy na 100% nie będą tak leżały. Modeli powinno się wybierać na podstawie tężyzny fizycznej, jeśli facet kupuje koszulkę a model jest dobrze zbudowany a nie wychudzony to ta koszulka z dużym prawdopodobieństwem wejdzie i na grubasa i na chudego. To samo z kobietami, powinni wybierać tylko te do sesji które mają sporo mięśni wtedy
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: niesamowite, większość społeczeństwa ma nadwagę, więc sprzedawca prezentuje towar na modelu najbliższemu tego, jak wygląda większość społeczeństwa, bo to oni będą generować największe zyski. Szok niedowierzanie.

I jeszcze KEK z wykopka, który myśli, że sklep czy reklama służy do pokazywania właściwych wzorców xDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Wookash071 trenuję 4-5 razy w tygodniu w jednej z największych warszawskich siłowni. Kobiety z sylwetką modelki VS to jakiś 1 procent. Tak ulanych kobiet z "lepszymi dupami" nie ma. Po prostu takich pasztetów ulanych nie ma. Kobiety na mojej siłowni ćwicząc nigdy nie będą aż tak ulane. Ale co wykopek to inne upodobanie.

-Więc wstawaj zesrałeś się
-nie spałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Także sorki, może raz w roku sobie poradzisz patrząc na ciało kobiety a niekoniecznie supermodelki.

Szacunek należy się każdemu.

@CudMalina: Niby szacunek należy się każdemu, ale nie mogłaś nie skorzystać z okazji by nie wbić szpileczki i doczepić się modelek że wyglądają szczuplej - no bo przecież to nie jest normalne ciało kobiety
  • Odpowiedz