Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja tego nie kupie bo to beznadziejnie wygląda na tej "modelce" a moja kobieta jest w typie ich szczupłych supermodelek do 55kg a nie jakiegoś grubasa


@ChickenDriver: jak widać taki rodzaj kobiety nie jest głównym targetem sprzedaży tej bielizny.
@MinnieMouse0: Na szczęście sobie poradziłem bo są normalne sklepy, gdzie nie lansuje się grubasów :)

@mirek63479: Zdecydowanie nie.

@niochland: ZDROWY nie znaczy WYSPORTOWANY. Człowieku. Nie powinno lansować się szkodliwych wzorców. Tyle. Obiektywnie nadwaga i otyłość SĄ SZKODLIWE. Więc wtf.? Wystarczy człowiek o zdrowym poziomie BF%.

@ZSXTC: Nie stanąłby mi przy takim tuczniku. Dla mnie jest to grubas. Ma luzem ponad 25% BF. Wygląda nieapetycznie i nieatrakcyjnie. Jak Ci
@ChickenDriver:

Nie powinno lansować się szkodliwych wzorców.

Nie powinno się też pić alkoholu, powinno się mieć stałą partnerkę/partnera, a zamiast oglądać piłkę w telewizji, powinno się samemu w nią grać. A jak się domyślasz, ludzie nie robią tego co się powinno/niepowinno robić ¯\_(ツ)_/¯

Wystarczy człowiek o zdrowym poziomie BF%.

Kto ustali ten "zdrowy poziom bodyfat"? Ile to %? Jakieś badania na ten temat czy jak zwykle "czasami 5% a czasami 25%"?
@ChickenDriver: to nie jest lewactwo tylko kwintesencja wolnego rynku i kapitalizmu. VS zrobiło sobie badania jak duży procent kobiet ma nadwagę i jak wiele z nich zniechęca się do kupienia ich bielizny przez zdjęcia z szczupłymi modelkami, więc teraz masz nowe modelki, a VS liczy na przyciągniecie nowych klientek i wzrost sprzedaży o 5% na czym managerowie zarobią miliony dolarów premii. To wasz świat w którym ignoruje się badania rynkowe i
@ChickenDriver: o chooy co tu się stało pod wpisem xD Nie wiem jakie wy kobiety widzicie na co dzień, że to normalizujecie ale już mniejsza o to, sam bym nie kupił takiej bielizny widząc taką modelkę, podczas gdy moja jest szczupła i zrobiona od siłowni

To samo tyczy się męskich modeli, możliwe że sporo fajnych ciuchów odrzuciłem przez to, że wisiały na jakimś szczypiorku, wolałbym je zobaczyć na kimś o podobnej