Wpis z mikrobloga

Potrzebuję jakiegoś boxa a właściwie dwóch do #iptv Box będzie działał u teściów na dwóch starszych telewizorach więc byłoby idealnie gdyby relatywnie płynnie można byłoby oglądać TV w HD przez WiFi. Zależy mi również na maksymalnie prostej obsłudze, że jak raz postawię to żeby działało jak TV i żebym nie musiał odbierać telefonów w nocy, że Polsat nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowym benefitem będzie obsługa netflix, player, amazon, hbo.

PS. Gdzie można teraz kupić jakieś listy iptv?

#tvbox
  • 23
@pottymouth: Każdy box z certyfikacją i android tv, czyli canal+ box, play, nokia, xiaomi, thomson.... Do tego launcher wolf (lub podobny). Możesz tam ustawić kilka dużych ikon do kluczowych aplikacji, co ułatwia nawigację dla mniej ogarniętych użytkowników. Tivimate pozwala ustawić autostart, więc odpali się po uruchomieniu boxa. A jeśli zadziała sterowanie tv przez hdmi, wtedy wszystko ogarnia jeden pilot. Jak ktoś coś namiesza, to restart i już działa. Mam tak ze
@pottymouth: zależy jak ci teściowie ogarniają..będziesz miał pełno telefonów że coś nie działa , coś kliknelam j nawet nie będą wiedzieli jak ci wytłumaczyć co widzą na tv. Zmienia źródło w tv i już klops...powodzenia!!
@pottymouth Odpowiednia aplikacja(polecają siptv), która jest podobna wyglądem do prawdziwego dekodera i do tego stabilna lista, resztę muszą ogarnąć teściowe w menu AndroidTV.
W necie znajdziesz uproszczone launchery do Androida.
@prlw123: Właśnie kupiłem za te 2 USD i szybko i sprawnie poszło. Płatność przez Revolut, odpaliłem listę w VLC a potem stream na android TV :D

Skąd brać takich „providerow” bo wszędzie się tylko przewija plusx i inni więksi gracze. A ja raz na jakiś czas potrzebuje takich właśnie jak ty podałeś, czyli tanio i dobrze.