Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #budownictwo #logikarozowychpaskow #zwiazki

Chyba się rozwodzę bo w sobotę powiedziałem mojej żonie za dużo.
Zwyzywałem ją od idiotek i debili.
Mamy 2 dzieci.

Budowaliśmy dom - kto budował dom z kobietą to się w cyrku nie śmieje, i samo stwierdzenie jak słyszę od kobiety "budujemy" dom no ale mniejsza nie będę się rozpisywał o co chodzi.
Mieliśmy 600 tys swoich pieniędzy (siedzieliśmy kilka lat za granicą) i 300 tys kredytu - moja żona nie pracuje, zajmuje się dziećmi.
W październiku odebraliśmy dom i zamieszkaliśmy w nim, wszystkie urlopy, święta na budowie, po robocie na budowie, żeby zaoszczędzić. Złotówkę oglądałem 3 razy zanim ją wydałem na coś.
Moja żona podczas budowy nie interesowała się niczym, oprócz wybraniem paneli czy baterii, czy wanny ale więcej z tym problemów niż pomocy.

No i moja żona mnie poprosiła, w czy bym nie mógł wziąć dzieci w sobotę bo ona by chciała sobie w końcu odpocząć i mieć cały dzień dla siebie.
No okej, ja nie muszę odpoczywać bo przecież pracowanie po 12h dziennie + potem na budowie + załatwianie wszystkiego nie jest tak męczące jak zajmowanie się 3 letnim i rocznym dzieckiem - OKEJ ROZUMIEM.

No i wracamy w niedziele do domu rano, a dom to jedna wielka #!$%@? ruina.

Moja żona brała kąpiel w swojej super wolno stojącej wannie, o której było tyle kłótni, bo nie dość że to gówno kosztowało 3500 zł to jeszcze nie ma odpływu tego przelewowego.

"Ta po co odpływ przelewowy, kiedy ci się woda przelała w wannie"..

No i moja żona stwierdziła, że będzie siedziała w wannie i oglądała seriale.

I zasnęła a woda się cały czas lała, i chyba musiała spać z 3 godziny i woda się lać tyle samo bo kompletnie cały dom zalany.
Cała podłoga w domu do #!$%@?, listwy, no wszystko.

Serio byłem w takich nerwach, że myślałem że jej #!$%@?ę.
Człowiek się spinał, żeby zostało tak z 80 tys poduszki finansowej do tego kredytu a tu #!$%@? mieszkamy miesiąc i trzeba będzie robić remont który pewnie będzie kosztował z 50 tysięcy.

Spakowałem się, zabrałem dzieci i pojechałem do rodziców. Powiedziałem że mam to w dupie i wrócę dopiero jak to wszystko naprawi, mnie to nie interesuje a jak popłyniesz z pieniędzmi to miej na uwadze, że albo nas zlicytują albo będziemy jeść tynk ze ściany mam to w dupie.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6385b5a44bf3873cacece72e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Wesprzyj projekt
  • 497
Absurdalne słowa i podejście OPa, nie wyobrażam sobie żebym mógł tak potraktować dziewczynę, co by nie było to tylko rzeczy materialne... Kobieta nie zrobiła tego z premedytacją i tyle, zdarza się, nie ma co się wyżywać. Wolę zalane mieszkanie niż chorą atmosferę w domu.


@ppanicz: Widocznie nie jesteś na tyle lotny, żeby zrozumieć, że chora atmosfera zaczęła się właśnie od podejścia księżniczki i w końcu czara goryczy się przelała i OP
PłodnaŻyrafa: Mnie to najbardziej wkurza jak kobiety mówią, że faceci to duże dzieci, kiedy jest dokładnie odwrotnie. Kto kogo niańczy i chroni przed problemami? To, że czasami się powygłupiam nie robi ze mnie dziecka. Muszę odreagować coś z czym żona nie ma styczności bo jest pod moją protekcją.
---

Zaakceptował: jonik
@ppanicz: To je bait, ale obrazuje popularny mechanizm "nadpracowitego tatuśka":

- tatuśko wszystko umie najlepiej, każdy inny to kretyn (to wyjaśnia brak zabezpieczeń przedzalaniowych - ani odpływu przepływowego, ani odpływu w podłodze, ani czujników) więc nikt nie może się tknąć roboty, którą tatuśko jakkolwiek ceni (gotowania obiadu nie ceni, więc to żona może robić),

- tatuśko redukuje relacje rodzinne do przepływu piniondzów (i tylko piniondzów lub czegoś w piniondzu wycenialnego, o
@pablosik: gdyby nie #!$%@? i nie zarabial to pewnie by go zostaiwla xD


@fat_american_kid: To by miał normalne relacje z żoną. Po co komu partner który wylewa na druga osobę swoje frustracje. Napisał ze pracowali za granica to znaczy ze ona tez ma prawo rozporządzać tą kasą. A on sobie zrobił z niej niewolnika bo on wielki pan co przynosi pieniądze. Współczuję całej rodzinie
@nolsc: dobrze, że jesteś na tyle lotny, żeby mieć chęć pobić rodzinę, bo doznałeś strat materialnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wyczytałem jaką to atmosferę "księżniczka" wykreowała. Jest tylko, że w niczym nie pomagała, a jednocześnie tylko zajmowała się domem i dziećmi. Gdyby nie była głupia i leniwa to by nauczyła niemowlaka tankować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: wziąłeś ślub z roszczeniowym niewdziecznym lenio debilem, także nie wierzę aby wcześniej nie było że stu lampek czerwonych. Po prostu wszystko po drodze sobie bagatelizowałes, umniejszałes, internalizowales. No jednym słowem masz coś wybrał, a final był znany dawno temu, można byłoby zdjąć trochę nogę z gazu wcześniej, przez rozmnożeniem się. A tak Ty żywot #!$%@?, dzieciaki również. Tak się kończy ustępowanie w każdej kwestii i pantoflarstwo stosowane, dajesz od siebie
@Andylon: To trochę smutne że obecnie ogólnie ludziom brakuje pokory. Pokory w swoich działaniach i przemyśleniach. Bo konsekwencje zawsze przyjdą, prędzej czy później. Nie chcę wyjść na starego dziada i mówić kurła kiedyś to było, ale kiedyś jak komuś naubliżałeś to liczyłeś się z tym że dostaniesz #!$%@?, a pan policjant jeszcze przyklaśnie jak ci się należało. Jak wtargnąłeś na czyjąś posesję bez pozwolenia to liczyłeś się z utratą życia lub
@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętam jak chciałem brać kredo na budowę domu i doradca kredytowy mówił żeby się zastanowić bo u niego średnio połowa osób żałuje budowy domu. Wtedy tego nie rozumiałem i koniecznie chciałem budować. Na szczęście szwagier zalał formę i wizja mieszkania na jednym piętrze z nim i z jego konkubiną zanim skończymy dom była nie do przyjęcia i zrezygnowałem z budowy(ekipa miała wjechać za miesiąc), a potem w tydzień udało mi
@ppanicz: Wykopki lubią się znęcać nad ludźmi, którzy nie mogą się obronić, jak na przykład pomawiana kobieta. To może być bait, chociaż tak wyglada argumentacja dużej liczby rozwodników.

Wracając do wykopków, widać jak na dłoni jak chętnie obrzucają gownem kobietę bo się nasłuchają jakiś debilnych opowieści i w poczuciu wyższości bredzą takie bzdury.

Niech matce tak powiedzą to wylądują w wariatkowie jak tylko to stary usłyszy #pdk