Wpis z mikrobloga

#afera #januszebiznesu #sii #it

P. Grégoire Nitot, prezes Sii, przywraca do porządku mejlowo pracownika myślącego że ma jakieś prawa wynikające z Kodeksu Pracy jak na przykład prawo do założenia związku zawodowego.

Dobrodusznie go poucza, że:
- jak ma jakiś problem to przecież może porozmawiać z menadżerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- pracuje zbyt krótko żeby zakładać ZZ,
- nie rozumie wartości panujących w firmie takich jak lojalność czy koleżeńskość (no przecież się to wyklucza ze związkami zawodowymi, prawda?),
- niszczy reputację firmy itd.

I co najważniejsze - NIE PO TO PRZENOSIŁ BIZNES DO POLSKI, ŻEBY KTOŚ MU TU ZWIĄZKI ZAWODOWE ZAKŁADAŁ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec cyk zwolnienie bez żadnego trybu.

https://www.za.org.pl/prezes-sii-polska-i-wlasciciel-polonii-warszawa-bezprawnie-zwalnia-zwiazkowca-lekcewazy-polskie-prawo-atakuje-prawo-francuskie/
Wegrzynski - #afera #januszebiznesu #sii #it

P. Grégoire Nitot, prezes Sii, przywr...

źródło: comment_1669654427OH5Bf1sitUscoopJNsmoNG.jpg

Pobierz
  • 418
@saikomiki czyli w otoczeniu prezesa jak widać pracują same buraki, na wszelki wypadek podeślę screeny tych komentarzy do was do firmy, może ktoś po czymś cię rozpozna, czego życzę w szczególności twoim koleżankom :)
@witajswiecie: ja przychodzę do pracy, żeby pracować i miałem kontakt z wieloma osobami którym wszystko na około przeszkadzało i wiesz co doświadczenie pokazywało? Że problemem były one i że bez ich bezkonstruktywnego narzekania pracowało się bardzo dobrze, dlatego mam uczulenie na takich bumelantów co to zamiast konstruktywnie podchodzić do swojej pracy i problemów w niej, skupiają się na jakichś ideologicznych piardach. Typowe lewackie #!$%@?. Jedynym celem tego gościa jest chyba to
@witajswiecie: tzn. wg mnie odpowiedź nie zawiera nic nadzwyczajnego, to co napisał pokrywa się z rzeczywistością. Jakikolwiek ten typ miał problem (tego nie wiem), to jest określona lista sposobów na rozwiązanie, które z resztą w tym mailu dostał:
Nawet jakiś czas temu powstał coś ala komitet pracowników (każdy mógł dołączyć) mający za zadanie analizować co tam za problemy ludzie w poszczególnych działach mają. Słowem po #!$%@? komu związki jak są lepsze
saikomiki - @witajswiecie: tzn. wg mnie odpowiedź nie zawiera nic nadzwyczajnego, to ...

źródło: comment_16696633721pyO7E7vBBGamX024X5ho3.jpg

Pobierz