Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wyjść z #przegryw na pozytywny mindset? Mam męską wersje bitch face co pewnie odstrasza ludzi. Gdyby się tak zastanowić to nie bez powodu, bo ciągle chodzę wkurzony, zdenerwowany, rozdrażniony, smutny, depresyjny i zgorzkniały. Większość moich myśli to zadręczanie się przeszłością i obawa o przyszłość. W głowie toczę nieustanną walkę JA vs cały świat. Sporo rzeczy mnie irytuje i łatwo mnie rozdrażnić.
Jakiś pomysł jak zamienić te myśli na pozytywne? Staram się nie oglądać telewizji i nie czytać o polityce. Nie zwaracać uwagi na tematy gdzie ludzie wyrażają swoje opinie na tematy kontrowersyjne. Staram się nie pić alkoholu, mimo że mi pomaga na chwilę ale potem mam na kacu niezły zjazd a pozatym nie chce mieć spuchniętej mordy. Może powinienem oglądać jakieś vlogi dynamicznych pozytywnych osób z zagranicy? Tak jak atakują nas non stop negatywne bodźce, tak chciałbym dobierać tylko te pozytywne tylko jak? Oglądam czasem filmiki osób z USA i chciałbym mieć taki luz w dupie jak oni. Mam jakieś ##!$%@? które nie pozwala mi być pozytywnym a na dodatek media u nas i społeczeństwo nie pomagają. Może zacząć z #silownia albo #bieganie jako pewnien dodatek?

#wychodzimyzprzegrywu #depresja #smutek #samotnosc #tfwnogf #relacje #nerwica #psychologia #rozwojosobisty #psychiatria #polak #feels #przemyslenia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63839d014bf3873cacec9e41
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jak wyjść z #przegryw na pozytywny ...

źródło: comment_1669571468G1zk43aiv5LUQWOYobnUOm.jpg

Pobierz
  • 9