Wpis z mikrobloga

Masz 27 lat. Dostajesz dzisiaj wezwanie do stawienia się od 2 stycznia w wytypowanej jednostce wojskowej. Na 9 miesięcy musisz przenieść się ze swojego jednoosobowego pokoju do koszar gdzie będziesz spał na piętrowych łóżkach z dziewięcioma innymi obcymi chłopakami. Będziecie myć się raz w tygodniu. Będziecie załatwiać się obok siebie w publicznych toaletach. Rano będzie budził was krzyk wyższego stopniem. Będziecie dostawać #!$%@? za krzywo zaścielone łóżko. Będziecie gnębieni i poddawani rytuałowi "fali": będziecie szorować szczoteczką do zębów kible, w którym potem ktoś wam spuści głowę. Dzień będziecie spędzać na poligonie, biegając, ucząc się musztry, a po zajęciach wrócicie do pokojów, gdzie będzie czekać na was kolejna porcja "fali". I tak do wieczora, a rano od nowa. O ile zaśniecie w grupowych barakach, wśród zapachu stresu, potu i pierdów kolegów.

Tak może wyglądać Twoja i moja rzeczywistość po najbliższych wyborach. Wiesz już na kogo głosować, aby spróbować temu zapobiec?

#pytanie #wojsko #wojna #dyskryminacjamezczyzn #depresja #pieklomezczyzn #prawo #bekazpisu
Pobierz sildenafil - Masz 27 lat. Dostajesz dzisiaj wezwanie do stawienia się od 2 stycznia w...
źródło: comment_1669281681trSpVE7fIGHT51uavzBjOP.jpg
  • 579
@NeonTurtle: Rezerwista – osoba, która ma kategorię zdolności do pełnienia służby wojskowej i otrzymała stopień szeregowego, ale nie odbyła czynnej służby wojskowej i nie składała przysięgi wojskowej .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@wiesniakjpg: ale bym ci strzelił w pysk jakbyś był obok.
Mam nadzieję że też dostaniesz.
Podaję jeszcze obecne wykluczenia z pełnienia służby wojskowej. https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/obrona-ojczyzny-19220069/art-541
Czyli jak nie jesteś partyjniakiem to idziesz do woja.
Pobierz niemorzliwe - @wiesniakjpg: ale bym ci strzelił w pysk jakbyś był obok.
Mam nadzieję ...
źródło: comment_16693018104wIqQeZq1pS3AE9oKqh8S9.jpg
Kiedy szedłem na komisję poborową uważałem, że obowiązkowa służba jest absurdem, głupotą i ograniczaniem wolności. Po wielu latach, gdy widzę jak zachowują się obecni 18-20 latkowie, jestem jak najbardziej ZA