Wpis z mikrobloga

Masz 27 lat. Dostajesz dzisiaj wezwanie do stawienia się od 2 stycznia w wytypowanej jednostce wojskowej. Na 9 miesięcy musisz przenieść się ze swojego jednoosobowego pokoju do koszar gdzie będziesz spał na piętrowych łóżkach z dziewięcioma innymi obcymi chłopakami. Będziecie myć się raz w tygodniu. Będziecie załatwiać się obok siebie w publicznych toaletach. Rano będzie budził was krzyk wyższego stopniem. Będziecie dostawać #!$%@? za krzywo zaścielone łóżko. Będziecie gnębieni i poddawani rytuałowi "fali": będziecie szorować szczoteczką do zębów kible, w którym potem ktoś wam spuści głowę. Dzień będziecie spędzać na poligonie, biegając, ucząc się musztry, a po zajęciach wrócicie do pokojów, gdzie będzie czekać na was kolejna porcja "fali". I tak do wieczora, a rano od nowa. O ile zaśniecie w grupowych barakach, wśród zapachu stresu, potu i pierdów kolegów.

Tak może wyglądać Twoja i moja rzeczywistość po najbliższych wyborach. Wiesz już na kogo głosować, aby spróbować temu zapobiec?

#pytanie #wojsko #wojna #dyskryminacjamezczyzn #depresja #pieklomezczyzn #prawo #bekazpisu
sildenafil - Masz 27 lat. Dostajesz dzisiaj wezwanie do stawienia się od 2 stycznia w...

źródło: comment_1669281681trSpVE7fIGHT51uavzBjOP.jpg

Pobierz
  • 579
fala zawsze jest tam, gdzie jest wojsko poborowe


@sildenafil: U rusko-mongolskiej swołoczy i krajach przez nią okupowanych.

Lubisz smak siusiaka starszego kolegi że tak ci tęskno za wojskiem?


@jamajskikanion: Chyba za dużo o diedowszczynie się naczytałeś.
dlaczego ktoś nie miałby cię zabić i zakopać w lesie?


Ponieważ to ja jestem ten od zakopywania w lesie

społeczeństwu by ulżyło że się takiego idioty pozbyło


@Dolanthesniffer: To jest tylko Twoja opinia, która nie przetrwałaby zderzenia z rzeczywistością. Niestety Twój gniew wskazuje na to że ogólnie nie radzisz sobie z rzeczywistością ( ͡° ʖ̯ ͡°)