Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
StormtrUper

StormtrUper

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 57362
  • Znaleziska 1997
  • Mikroblog 55365
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 195
StormtrUper
StormtrUper 16.06.2026, 18:53:37
  • 10
#mecz
StormtrUper - #mecz

źródło: 1000013814

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
16.06.2026, 18:54:35 via Wykop
  • 2
@StormtrUper: szybciej policzyć białych i odjąć od liczby zawodników zgłoszonych do gry
  • Odpowiedz
fremmm
fremmm
31.05.2026, 20:04:07
  • 1
Ale cisnę bekę z dzisiejszej #motoryzacji gdzie pakują pod maskę silniki 3 cylindrowe albo suvy z 1.2 uturbionym xD
Mogguję ich bezlitnośnie swoją 500 konną teslą, , bo mnie stać, wciskając w gaz w podłogę spod świateł.
fremmm - Ale cisnę bekę z dzisiejszej #motoryzacji gdzie pakują pod maskę silniki 3 c...

źródło: GOy8q_EXoAAtSgE

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StormtrUper
StormtrUper 31.05.2026, 20:15:00 via Android
  • 1
@fremmm: ja mam tylko 210 km w diesel'u ale jak myślę o tych wszystkich suvach 130km to aż strach z tym się na drodze mijać. Niech taki spróbuję pod górkę jechac, albo robić wyprzedzanie...
  • Odpowiedz
Warkol
Warkol
Warkol
31.05.2026, 20:07:38
  • 0
#zalesie #logikaniebieskichpaskow
Załozłem tu konto żeby narzekać na swoje zycie.

Mam inz z informatyki, zarabial nieco ponad 8 tys do reki. Czyli wedlug gus wiecej od ok. 65% polakow.

Ale na nic mnie nie stac, jezdze 10 letnim passatem, mam 60m mieszkanie na kredyt.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StormtrUper
StormtrUper 31.05.2026, 20:10:27 via Android
  • 1
@Warkol: nie masz kasy od rodziców
  • Odpowiedz
StormtrUper
StormtrUper 31.05.2026, 15:56:28
  • 3
Tylko niech Czubak nie wchodzi bo strzeli gola albo dwa, trafi na radar scoutów i zostaniemy w Lublinie bez napastnika
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
31.05.2026, 15:57:35 via Wykop
  • 0
@StormtrUper: Drugi raz zachód si chyba nie da na niego nabrać xd
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
28.05.2026, 04:56:50
  • 344
Luźna formacja (Dzieci do żlobka idą same, niech się uczą).

Tuptamy.

#dobryprzekaz #demografia
Krzewiciel_prawdy - Luźna formacja (Dzieci do żlobka idą same, niech się uczą).

Tupt...

źródło: 811

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StormtrUper
StormtrUper 28.05.2026, 16:09:44 via Android
  • 0
@Krzewiciel_prawdy: na jakim metrażu żyjecie w 5-osobowej rodzinie? Pytam bo sam się zastanawiam nad powiększeniem ale chyba najpierw metraż trzeba zwiększyć :D
  • Odpowiedz
StormtrUper
StormtrUper 17.05.2026, 20:55:13
  • 2
Nigdy nie oglądałem La Liga, nawet gdy w Barcelonie pojawił się Lewandowski i Szczęsny to obejrzałem tylko jeden mecz, żeby zobaczyć obu Polaków w składzie Barcy na tak wysokim poziomie. Zawsze powtarzałem, że Lewy w kadrze to drewno. Nie potrafi wziąć na siebie odpowiedzialności, człapie, macha łapami i demorywuje kolegów z reprezentacji.

Ale dzisiaj oglądam. Oglądam ostatnio występ największego z polskich piłkarzy w tej wielkiej Barcelonie. Cieszę się, że mogłem żyć w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jednorenki_Bandyta
Jednorenki_Bandyta
17.05.2026, 20:57:23 via Wykop
  • 0
Gdy Polak jest wymieniany jednym tchem z takimi gigantami jak Messi czy Ronaldo.


@StormtrUper: On im może co najwyżej czyścić buty.
  • Odpowiedz
StormtrUper
StormtrUper 16.05.2026, 20:06:03
  • 1
#eurowizja
StormtrUper - #eurowizja

źródło: 1000010225

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wargi-sromowe-mniejsze
wargi-sromowe-mniejsze
16.05.2026, 19:55:10
  • 2
Dlaczego nasz propozycja na #eurowizja to zawsze musi być takie nic nie warte gowno?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StormtrUper
StormtrUper 16.05.2026, 19:56:45 via Android
  • 2
@wargi-sromowe-mniejsze: bo nikt nie chce wysłać BFF do Europy
  • Odpowiedz
Alaric
Alaric
16.05.2026, 12:57:04
  • 0
JESZCZE 27 MINUT OD MISTRZOSTWA
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StormtrUper
StormtrUper 16.05.2026, 12:58:03 via Android
  • 0
@Alaric: coś źle liczysz i nie od mistrzostwa, tylko od utrzymania w lidze
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
17.04.2026, 16:06:18
  • 7
GKS Katowice ostatnio w niezłym gazie, dlatego dziś wygra Motor Lublin.
Takie są nieubłagane prawa Ekstraklasy.

#mecz #najlepszaligaswiata
Tymczas0wy - GKS Katowice ostatnio w niezłym gazie, dlatego dziś wygra Motor Lublin.
...

źródło: ekstraklasa

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StormtrUper
StormtrUper 17.04.2026, 16:24:31 via Android
  • 0
@Tymczas0wy: czy pan nie umie dodawać? Ostatnie 5 meczy: Motor 9pkt, GKS 4 pkt
  • Odpowiedz
jmateuszj
jmateuszj
12.04.2026, 14:19:50
  • 10
#mecz Pan Zbigniew z niesmakiem patrzący w nachodzące wakacje na wszystkie oferty poniżej 30 mln EUR za Jacka Ndiaye
jmateuszj - #mecz Pan Zbigniew z niesmakiem patrzący w nachodzące wakacje na wszystki...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StormtrUper
StormtrUper 12.04.2026, 14:21:25 via Android
  • 1
@jmateuszj: Niech lepiej Brkicia przedłuży
  • Odpowiedz
StormtrUper
StormtrUper 06.04.2026, 13:54:11
  • 0
Wybaczam Brkiciowi. Za tyle setek co wyjął w tym sezonie, raz może mu się zdarzyć błąd.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XeNinja
XeNinja
29.03.2026, 15:45:18
  • 139
#humorobrazkowy #heheszki #blackpill #przegryw
XeNinja - #humorobrazkowy #heheszki #blackpill #przegryw

źródło: 1774599691870

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StormtrUper
StormtrUper 29.03.2026, 19:38:34 via Android
  • 0
@XeNinja: jeden z lepszych polskich filmów
  • Odpowiedz
StormtrUper
StormtrUper 20.03.2026, 20:26:39
  • 0
Musicie zrozumieć, że ta murawa była zaorana przez piłkarzy w meczu z Pogonią jak było -15 stopni. Niestety tak potem to wygląda.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vezz
Vezz
20.03.2026, 19:48:01
  • 5
#mecz
Tutaj tez szkalują Nawrockiego? XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StormtrUper
StormtrUper 20.03.2026, 20:17:55 via Android
  • 0
@Vezz: @karpello @Promilus no ale i tak lepszy niż tfu... tęczowy Rafałek
  • Odpowiedz
StormtrUper
StormtrUper 13.03.2026, 16:56:37
  • 0
Over 4,5 lekko
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

redorbiter
redorbiter
02.03.2026, 02:09:09
  • 120
juz sie troche mniej wiecej orientuje co do sytuacji, wiec wam rozpisze co i jak:
1. Iran jest na prawo od Izraela (na wschod)
2. Izrael jest na lewo od Iranu (na zachod)
3. Pociski z Iranu leca na lewo (na zachod)
4. Pociski z Izraela leca na prawo (na wschod)
5. Iran oprocz do Zydow strzela rowniez do innych panstw dookola zeby ich p-------c
redorbiter - juz sie troche mniej wiecej orientuje co do sytuacji, wiec wam rozpisze ...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StormtrUper
StormtrUper 02.03.2026, 05:54:17 via Android
  • 1
@redorbiter: a co tam robi ten Irak w środku?
  • Odpowiedz
StormtrUper
StormtrUper 28.02.2026, 18:21:33
  • 2
Wyobraźcie sobie, że Brkic nie łapie kontuzji w poprzednim sezonie i gra cały czas. Motor w tym sezonie grałby w LK
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StormtrUper
StormtrUper 28.02.2026, 17:22:44
  • 7
Już się skończyły te mecze dla dzieci? Lewy strzelił możecie iść spać. Można w spokoju czytać komentarze jak Motorek rozjeżdża Koronę
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StormtrUper
StormtrUper 20.02.2026, 18:56:50
  • 21
Śmieją się z Jakubasa, że nie daje na transfery. A jak widać w kluczowych momentach ma na zrobienie przelewu
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.11.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.03.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking