Wpis z mikrobloga

Masz 27 lat. Dostajesz dzisiaj wezwanie do stawienia się od 2 stycznia w wytypowanej jednostce wojskowej. Na 9 miesięcy musisz przenieść się ze swojego jednoosobowego pokoju do koszar gdzie będziesz spał na piętrowych łóżkach z dziewięcioma innymi obcymi chłopakami. Będziecie myć się raz w tygodniu. Będziecie załatwiać się obok siebie w publicznych toaletach. Rano będzie budził was krzyk wyższego stopniem. Będziecie dostawać #!$%@? za krzywo zaścielone łóżko. Będziecie gnębieni i poddawani rytuałowi "fali": będziecie szorować szczoteczką do zębów kible, w którym potem ktoś wam spuści głowę. Dzień będziecie spędzać na poligonie, biegając, ucząc się musztry, a po zajęciach wrócicie do pokojów, gdzie będzie czekać na was kolejna porcja "fali". I tak do wieczora, a rano od nowa. O ile zaśniecie w grupowych barakach, wśród zapachu stresu, potu i pierdów kolegów.

Tak może wyglądać Twoja i moja rzeczywistość po najbliższych wyborach. Wiesz już na kogo głosować, aby spróbować temu zapobiec?

#pytanie #wojsko #wojna #dyskryminacjamezczyzn #depresja #pieklomezczyzn #prawo #bekazpisu
sildenafil - Masz 27 lat. Dostajesz dzisiaj wezwanie do stawienia się od 2 stycznia w...

źródło: comment_1669281681trSpVE7fIGHT51uavzBjOP.jpg

Pobierz
  • 579
@sildenafil: Dobrze że jestem po 30tce i mogę mieć to w dupie. A młodym współczuję, przejebią prawie rok za psi #!$%@?.


@ChamskoCytuje jestem ciekaw jak sobie poradzą "frik fajterzy" ze srejmów mma jak i również ich patologiczni widzowie xD mam kolegę mega kozaka, który chciał iść na zawodowego jak ja, ale wytrzymał niecały tydzień przygotowawczej, bo go dojechali. Nie ważne jaki to będzie pewny siebie cwaniak to w zamknięciu kilkudziesięciu chłopa
@sildenafil a w rzeczywistości
Rząd ogłasza pobór:
- populacja studentów zwiększa się
- populacja uczniów bezplatnych szkół policealnych zwiększa się
-popukacja osób mających ważne sprawy życiowe uniemożliwiające służbę zwiększa się
- populacja pacyfistów i buddystów wykonujących pseudo służbę zastępcza zwiększa się
-populacja osób niezdolnych do służby zwiększa sie
- ludzie z tagu #przegryw zostają uznani za niezdolnych do służby i samodzielnej egzystencji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- populacja
@MilionoweMultikonto: są bardzo trafione. sam fakt, że się tak sprułeś o czymś już świadczy.

a co do myślenia - dawaj, pościgamy się na pity i zobaczymy kto bardziej myśli i kto bardziej przysłużył się społeczeństwu w zeszłym roku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

a regulamin musztry w wojsku polskim mnie yebie bardziej niż
@sildenafil wywalone mam, wezwą i co mi zrobią? pobiją czy zamkną gdzieś? nie wykonam rozkazów nawet jakby mnie torturowali, a uwierz jestem twardy więc wywalone mam, najwyżej pobije dowódcę i mnie zamkną, wszystko jedno gdzie będę zamknięty, to nie te czasy żeby mnie zakopali i nie jesteśmy już niewolnikami, to się nie uda a tylko przyspieszy rozpad państwa