Wpis z mikrobloga

Masz 27 lat. Dostajesz dzisiaj wezwanie do stawienia się od 2 stycznia w wytypowanej jednostce wojskowej. Na 9 miesięcy musisz przenieść się ze swojego jednoosobowego pokoju do koszar gdzie będziesz spał na piętrowych łóżkach z dziewięcioma innymi obcymi chłopakami. Będziecie myć się raz w tygodniu. Będziecie załatwiać się obok siebie w publicznych toaletach. Rano będzie budził was krzyk wyższego stopniem. Będziecie dostawać #!$%@? za krzywo zaścielone łóżko. Będziecie gnębieni i poddawani rytuałowi "fali": będziecie szorować szczoteczką do zębów kible, w którym potem ktoś wam spuści głowę. Dzień będziecie spędzać na poligonie, biegając, ucząc się musztry, a po zajęciach wrócicie do pokojów, gdzie będzie czekać na was kolejna porcja "fali". I tak do wieczora, a rano od nowa. O ile zaśniecie w grupowych barakach, wśród zapachu stresu, potu i pierdów kolegów.

Tak może wyglądać Twoja i moja rzeczywistość po najbliższych wyborach. Wiesz już na kogo głosować, aby spróbować temu zapobiec?

#pytanie #wojsko #wojna #dyskryminacjamezczyzn #depresja #pieklomezczyzn #prawo #bekazpisu
sildenafil - Masz 27 lat. Dostajesz dzisiaj wezwanie do stawienia się od 2 stycznia w...

źródło: comment_1669281681trSpVE7fIGHT51uavzBjOP.jpg

Pobierz
  • 579
Tak, na JE Donalda Franciszka Tuska, który zniósł przymusową służbę wojskową.


@0xFEE1DEAD: Były i pewnie także przyszły minister spraw wewnętrznych w rządzie Tuska, pan B. Sienkiewicz powiedział wyraźnie, że trzeba wprowadzić obowiązkowe szkolenie wojskowe dla mężczyzn, jakieś pare miesięcy temu to powiedział
@NeonTurtle: Chłop wali w #!$%@?, są dwie możliwości: sam się zgłosił i teraz trolluje, druga jest taka że robił zete i dostał powołanie na ćwiczenia rezerwy, chociaż mi to śmierdzi fake'em, brakuje podpisów i pewnych informacji, ale i tak niezła próba.

Nie ma czegoś takiego jak obowiązkowa służba wojskowa, zostało to zawieszone i nie ma na dzień dzisiejszy jej wprowadzenia (fakt nie zostało to usunięte, a po prostu zawieszone i może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sildenafil: podstawowe szkolenie ok, ale nie rok z życia pod debilne rozkazy trepów

Z moim charakterem albo by się mnie bali ruszać po tygodniu albo po cichu zatłukli.
@sildenafil: #!$%@? możesz już przestać z tą mitomanią xD
Teraz na "dobrowolnej zasadniczej" jest w pyte i się leci w #!$%@?, nie ma żadnej fali, jest mycie, żarcie spoko i mają kasę za knurzenie na wozach.

Nawet na poborze w 2009 tak nie było, mam kilku znajomych jak i ludzi z rodziny którzy to #!$%@? i warunki były nawet spoko ale szkolenie #!$%@?.
@dankpods ale szkolenie będzie z tymi samymi ludźmi. Nikt nagle nie zmieni się żeby gnoic nowych. To zapisz się do wotu i odejdź po miesiącu. Jak tak się boisz. 2 tygodnie szkolenia. Ale to bym się zapisał tylko jak będzie pewne że wprowadza pobór. Chociaż wot jest prawie pełen
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sildenafil: PiS chciał mieć 350k wojska, propaganda mówiła że jest wiele chętnych a rzeczywistość pokazuje że nikogo to nie interesuje. Do służb mundurowych może wejść każdy głupi w tym momencie. Mogę na miesiąc tam pojechać, oczywiście wypłata taka samą jaką mam teraz. W razie w i tak stąd #!$%@? w pierwszych godzinach
@sildenafil: Sienkiewicz mówić to sobie może. Mnie interesują czyny a prawda jest taka że Tusk jako jedyny wprowadził korzystne dla mężczyzn zmiany takie jak zniesienie zasadniczej służby wojskowej i stopniowe wyrównanie wieku emerytalnego. Ale prawicowym kukoldom spod znaku korwinowskiego dziewiczego wąsa umiarkowanie postępowy kierunek polityki Tuska nie pasował i darli mordy że lefFadZTWo!!!1oneone