Wpis z mikrobloga

Masz 27 lat. Dostajesz dzisiaj wezwanie do stawienia się od 2 stycznia w wytypowanej jednostce wojskowej. Na 9 miesięcy musisz przenieść się ze swojego jednoosobowego pokoju do koszar gdzie będziesz spał na piętrowych łóżkach z dziewięcioma innymi obcymi chłopakami. Będziecie myć się raz w tygodniu. Będziecie załatwiać się obok siebie w publicznych toaletach. Rano będzie budził was krzyk wyższego stopniem. Będziecie dostawać #!$%@? za krzywo zaścielone łóżko. Będziecie gnębieni i poddawani rytuałowi "fali": będziecie szorować szczoteczką do zębów kible, w którym potem ktoś wam spuści głowę. Dzień będziecie spędzać na poligonie, biegając, ucząc się musztry, a po zajęciach wrócicie do pokojów, gdzie będzie czekać na was kolejna porcja "fali". I tak do wieczora, a rano od nowa. O ile zaśniecie w grupowych barakach, wśród zapachu stresu, potu i pierdów kolegów.

Tak może wyglądać Twoja i moja rzeczywistość po najbliższych wyborach. Wiesz już na kogo głosować, aby spróbować temu zapobiec?

#pytanie #wojsko #wojna #dyskryminacjamezczyzn #depresja #pieklomezczyzn #prawo #bekazpisu
sildenafil - Masz 27 lat. Dostajesz dzisiaj wezwanie do stawienia się od 2 stycznia w...

źródło: comment_1669281681trSpVE7fIGHT51uavzBjOP.jpg

Pobierz
  • 579
@skitarii:
Sprawiasz wrażenie pasywno agresywnego polaczka który by utopił drugiego w łyżce wody za 5zł, ważne żeby się zyski zgadzały a na resztę #!$%@?, obywatelstwo i pochodzenie to tylko losowy trait który można zmienić jak w gierce,
Czyli powiesz starym że ich pokolenie przebimbało i #!$%@?, sami się brońcie, miałem świadomość że są tacy nieludzckie istoty alenpo ostatnich wpisach na wypok peel już nie mam wątpliwości i trzeba traktować innych jak
Sprawiasz wrażenie pasywno agresywnego polaczka który by utopił drugiego w łyżce wody za 5zł, ważne żeby się zyski zgadzały a na resztę #!$%@?, obywatelstwo i pochodzenie to tylko losowy trait który można zmienić jak w gierce,


@wiesniakjpg: myślisz, że tą tanią manipulacją coś osiągniesz? XD

Przecież to ty zamiast zgodzić się, że obrońcom kraju trzeba uczciwie zapłacić, próbujesz jakimiś tanimi manipulacjami skłonić ludzi do tego, żeby walczyli za darmo, bo wtedy
@skitarii:
No spoko, ad personam bo sie nie zgadzam xD.
No jak państwo się nie obroni to na ti zasługuje i elo, takie zerojedynkowe myślenie wykopka.

No to Cię zaskoczę, nie jestem za wczesnymi emeryturami dla kobiet ani bronieniem obcych bab tylko wszystkich obywateli państwa Polskiego, jakkolwiek idealistycznie to brzmi, jakoś w innych krajach nie ma z tym problemu gdzie za rogiem czai się niebezpieczeństwo, tylko w Polsce jak zwykle wszystko
No spoko, ad personam bo sie nie zgadzam xD.

No jak państwo się nie obroni to na ti zasługuje i elo, takie zerojedynkowe myślenie wykopka.


@wiesniakjpg: no przecież ty to robisz od dłuższego czasu, pisząc o rurkowcach i rzekomym braku celów. Te teksty są tak Januszowe, że mają wąsy i piją harnasie.

No to Cię zaskoczę, nie jestem za wczesnymi emeryturami dla kobiet ani bronieniem obcych bab tylko wszystkich obywateli państwa
@sildenafil:
Na razie to Ty się boisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) , czyżbyś był niewolnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Histeryzujesz. Wymyślasz problemy.
A może, tak zadzwoń do działu finansowego na JW i się spytaj, jak tam wyrównanie bo teraz zarabiam WINCY.
Co ty myślisz? Że ktoś za Ciebie coś zrobi? Rusz swoje szacowne cztery litery.

Nie bądź beksą.

W 2007 miałem 190 zł
A ty robisz aferę z dupy za 28 dni?

@beretko: Jak jesteś na JDG i masz np. klienta z zagranicy to w zależności od ustalonych terminów i kontraktów po 28dniach możesz już nie mieć klienta tylko parędziesiąt koła kary do zapłacenia za niedotrzymanie terminów ¯\_(ツ)_/¯
@kam3o:
Boże jak dzieci xD
To piszesz do danego dowódcy JW czy do szefa WSZW czy WCR, o przesunięcie terminu bo obsrałem dupę i mam 50 koła w plecy.
Czy Was na poważnie nikt nie nauczył załatwiać spraw?

Tak zrobiłem w 2017 jak zakładałem firmę z dotacja z UP gdzie nie mogłem mieć zatrudnienia/rejestracji/korzyści.
rotacja 14 dni.
Wojsku, jak jest potrzeba, pisze się nawet o przedłużenie doby ;)

Nie róbcie z
@beretko: czyli Ty już byłeś kiedyś niewolnikiem, a więc wszystko jasne, dlaczego masz takie podejście. Ale nie czułeś się przez to pokrzywdzony nigdy? Musiałeś dwa lata żyć w poniżających warunkach za upokarzającą stawkę podczas gdy inni zwiedzali świat, doszkalali się i zarabiali dobre pieniędze?

Ty nie masz zobowiązań finansowych ani nie musisz się martwić o pieniądze, ale nie każdy, a nawet mniejszość mężczyzn w Polsce może sobie pozwolić na redukcję pensji
@Maffiozzo97: Cieszę się z tego, że nie jestem takim lewusem i rurkowcem ja ty( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak widać korzystasz z życia w piwnicy z mamusią( ͡° ͜ʖ ͡°)i masz obsraną dupe życiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sildenafil: Przestań być życiowym niedojdą, ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nawet co piszesz, nie jesteś zainteresowany... tylko płaczesz
Zadzwoń sobie do finansówki w poniedziałek i się dowiedz, a nie snujesz że dostaniesz 4650 brutto xD albo że masz kontrakty, ogarniaj swoją kuwetę, a jak nie umiesz to nie rób z siebie beksy. Chyba że wolisz tego szefa sztabu który cię koci.