Wpis z mikrobloga

  • 1
Czemu tak twierdzę? Bo widać po tobie, że prawda cie boli, że jesteś właśnie w takiej sytuacji, że nie jesteś bogiem 9/10 tylko zwykłym typem 5/10 który ma swoją "królową" i myśli, że pana boga za nogi złapał.

Serio aż bije to z ekranu, że masz takie życie i związek, myślisz, że bycie miękkim i uległym sprawi, że bedziesz długoterminowo szczesliwy a laska bedzie cie bardziej kochać xD beka


@To_The_Moon Mirek, ale
  • Odpowiedz
@Filippa: Ja tylko dodam że w sumie nie wiem komu wierzyć. Nie chciałbym funkcjonować autystyczne, bo jednak chce się dogadywać z laskami. Jeśli jednak dogadywanie możliwe jest tylko w przypadku genów czada to ich nie mam.
I nie wiem za bardzo jak ocenić kto z was jest normalnym rigczowym człowiekiem. Znaczy kto mówi jak jest naprawde.
Czy to tothemoom, LifeReboot itp.
Czy Ty i @grzsci:
Bo ciekawie podajecie
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Pełna zgoda, większości mężczyznom chodzi tylko o seks. Ludzie bez względu na płeć generalnie nie nadają się do związków. Natomiast wytłumacz mi jedno: Dlaczego jedyne kobiety, którym mogę zaufać - antyfeministki - są w USA a nie w Polsce? @tarushiba Nie żartuj sobie, Jak można kogoś kochać i nie chcieć współżyć z nim. Miłość fizyczna jest ostatecznym wyrazem miłości. @zebra_na_pasach Książki Ericha Fromma, możesz zacząć od "Sztuki miłości"
  • Odpowiedz
@eskejper: Ja miałem identyczny problem, że moja chciała codziennie, a ja najlepiej 2 razy w tyg. I wiesz co ? Tego związku już nie ma. I Twojego też nie będzie. To się nazywa inny temperament. Zaczną się fochy i oskarżenia, że pewnie ona Cie nie podnieca albo niewystarczająco. Jej psychika podupadnie, nie będzie się czuła wystarczająco kobieca i od tego momentu każdego miesiąca będzie tylko gorzej. Także już się możesz zacząć
  • Odpowiedz
@Filippa: Gubisz się w zeznaniach. W części swojej wypowiedzi tworzysz obraz, że to nie jest złe, że "mózg mógł się do tego uzależnić". Od manipulacji, kłamst i zdrad miał się uzależnić? Czy Ty siebie słyszysz? Kobieta bez neuroz będzie kochać opiekuńczego mężczyznę i dziękować losowi, że go ma bez żadnego ale. Ona w końcu odetchnie. Zakocha się w nim bez opamiętania, bo poczuje wielką dobroć od niego. Przez takie teksty
  • Odpowiedz
@LifeReboot:

Chwila, jeśli partner jest już tym wartościowym, to nie będzie mu przeszkadzać, że kobieta nie chce robić z nim bolących rzeczy xD

Bo z szacunku i miłości nie będzie tego wymagał - gdyby wymagał, nie byłby takim właśnie wartościowym i lepszym partnerem xD

Nie będzie chciał krzywdzić swojej kobiety. Wybiorą te pozycje i kombinacje, które bolą mniej.

Ba, ex mógł robić piruety ujem w jej doopie i mogło to nie
  • Odpowiedz
Ale pewnie jakbym zaczynał od tej 6/10 to bym ją ruchał codziennie jak głupi bo bym nie miał porównania.

Dlatego sie wybiera za żony dziewice i laski bez przebiegu, same badania i statystyki mówią, że takie kobiety są szczęśliwsze.


@To_The_Moon:

A na męża wybiera się prawiczka, który nie ma porównania z innymi laskami, i cieszy się z tego, co ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield:

Czy wszystkie kobiety tak mają?
Nie.

Mona współlokatorka powiedziała mi kiedyś, że ex chłopak ją zgwałcił. Po tym czasie nie umie mieć orgazmu jeśli facet jej nie ciągnie za włosy, nie poddusza czy nie wiąże jej rąk.

Mnie natomiast podnieca możliwość bycia tą na górze (no chyba że mam zakwasy po pracy fizycznej). Facet inicjuje seks i jest takie "nudy" z mojej strony. Ale jak ja pomyślę, że moge podejść,
  • Odpowiedz
@cienki137:

Ja do stabilnego związku wybrałam faceta, który jest kilka punktów wyżej od moich ex razem wziętych:

Przystojniejszy
Bardziej ogarnięty
Więcej zarabia
Pracowity
Nie próbuje zniszczyć mojej samooceny by leczyć swoje kompleksy
Ma lepsze poczucie humoru i lepsze żarty

A mimo to libido i tak mi spadło. Seks raz w tygodniu.
Może to kwestia mojego wieku, może kwestia tego, że niebieski lubi pozycje, które sprawiają mi ból, może tego, że nie
  • Odpowiedz
cóż, widocznie facet po toksycznej relacji robi wszystko by zapomnieć o swojej ex, kobieta z kolei ciągle za nim tęskni a całą swoją negatywną energią obarcza nowego "partnera".


@WujaTHC:

Ale fikoł xD ja o moim ex jeż nie pamiętam a dłużej tęskniłam za facetem z którym się nawet nie całowałam xD
  • Odpowiedz
Od manipulacji, kłamst i zdrad miał się uzależnić? C


@LostHoldenCaulfield:

Nie. To jak z alkoholem, mózg uodparnia się na złe bodźce produkując hormony odpowiedzialne za niwelowanie skutków bodźca. Gdy bodziec ustaje, substancje pozostają niewykorzystane, jest więc potrzeba dostarczenia czegoś, co one będą mogły "przetrawić".
  • Odpowiedz
Im wydaje się, że szczerze go kochają. Natomiast to podświadomość kieruje naszym życiem. Dopóki taka kobieta nie poradzi sobie z neurozami ona dalej będzie podświadomie pragnąć "emocji". Czytałem parę książek z psychoanalizy ;)


@LostHoldenCaulfield:

Im się wydaje? Skąd wiesz co im się wydaje? XD jeśli coś czują to coś czują, nie wydaje im się. Fakt, czasem czujesz, że chcę ci się pierdnąć ale tylko tak ci się wydaje, bo to jednak
  • Odpowiedz