Wpis z mikrobloga

@Fifka23 @Niski_Manlet: HAHA LASKA NIE CHCE SIE RUCHAC Z KARŁEM xDDD NA-TU-RA! REDPILL XD
Ale wy jesteście monotematyczni #!$%@?,.

Czy wy zdajecie sobie sprawę ze świat nie obraca się tylko wokół seksu? Naprawde mysliscie ze trzeba uprawiac seks codziennie? Od razu wysuwacie oskarżenia jakby krył się za tym jakiś spisek różowej, która pewnie wolalaby się ruchać z chadem. To poważny problem którego sam doświadczam, a z partnerka robimy to rzadko mimo
  • Odpowiedz
Patrze na jej wpisy i miesiąc temu laska miała covida i wystarczy 5 sekund w google, żeby obczaić, że niskie libido może być spowodowane chorobą


@grzsci: nie #!$%@?, moja miała covida, potem ja miałem, nawet sie ruchaliśmy podczas choroby jak #!$%@?, wiec nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
Naprawde mysliscie ze trzeba uprawiac seks codziennie?


@eskejper: przecież świat się kręci koło seksu i kasy (władzy)

po co sie zdobywa te wszystkie wille, ferrari itd, żeby zdobyć tym jak najlepszą samicę.
Po co laski się malują, wydają tysiaće na sukienki, torebki, fryzure, żeby złapać odpowiedniego samca.

Świat się kręci koło seksu czy tego chcesz czy nie, gdyby tak nie było to dawno byśmy wymarli

  • Odpowiedz
nie #!$%@?, moja miała covida, potem ja miałem, nawet sie ruchaliśmy podczas choroby jak #!$%@?, wiec nie #!$%@?.


@To_The_Moon: Super, gratuluje. To teraz sprawdź sobie co to jest "dowód anegdotyczny" i przemyśl dlaczego Twój komentarz nie ma żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
a z partnerka robimy to rzadko mimo ze chcielibyśmy częściej (średnio 1 na tydzień)


@eskejper: beka z ciebie, sam sobie zaprzeczasz. W ogole raz na tydzien i ty sie starasz z taka laska o dziecko? Przecież jej nie jarasz.

Dla mnie 2-3 razy w tygodniu to minimum żeby czuć, że jest między mną a laską chemia, 1 raz na tydzień to już chyba z przyzwyczajenia się jest xD niedługo będziesz miał
  • Odpowiedz
Przeciez to normalne, ze laska ktora ruchał typ 195 juz sie nie bedzie podniecac przy 175.

Ja jako facet miałem to samo, jak ruchałem laski 8-9/10 a potem miałem 6/10 to juz mnie nie podniecała i wolałem walić w samotności. Ale pewnie jakbym zaczynał od tej 6/10 to bym ją ruchał codziennie jak głupi bo bym nie miał porównania.

Dlatego sie wybiera za żony dziewice i laski bez przebiegu, same badania i
  • Odpowiedz
@grzsci: z Tobą na pewno jest szczęśliwa, szczególnie jak o tobie myśli obciągając innemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czemu tak twierdzę? Bo widać po tobie, że prawda cie boli, że jesteś właśnie w takiej sytuacji, że nie jesteś bogiem 9/10 tylko zwykłym typem 5/10 który ma swoją "królową" i myśli, że pana boga za nogi złapał.

Serio aż bije to z ekranu, że masz takie życie i
  • Odpowiedz
@WujaTHC @Niski_Manlet Wy serio jesteście upośledzeni? Czy udajecie? Spadki libido są powodem różnych rzeczy, nie tylko dlatego że obecny partner może nas nie pociągać. Wpisy tej dziewczyny pokazują, że jej mózg przeszedł na złe funkcjonowanie po poprzednim toksycznym związku. Gdy dajemy mózgowi złe doświadczenia i gdy często bardzo takie sytuacje się zdarzają to gdy przez chwile jest spokojnie mózg uznaje, że coś jest nie tak. Polecam sobie o tym poczytać, zresztą sama
  • Odpowiedz
@To_The_Moon co ma ludzka natura do tego, że laska po poprzednim toksycznym związku nie może przestawić się na prawidłowe funkcjonowanie?
Argumentum ad naturum jest kretynskie, zwłaszcza, że spadki libido moga być związane ze złą dietą, stresem, małą ilością snu.
  • Odpowiedz
laska po poprzednim toksycznym związku nie może przestawić się na prawidłowe funkcjonowanie?


@Filippa: no seksualne przede wszystkim xD

Laske ruchał chad 195cm a teraz rucha zwykły niski typ który nie dostarcza jej karuzeli emocji. Serio jesteś tak głupi żeby nie widzieć zależności?

Ty serio byś czuł podniecenie gdybyś byłą miał za Angeline Jolie która szalała z tobą w łożku, była idealna, a potem byś miał nudną szarą myszkę które nawet nie
  • Odpowiedz
@Filippa: No cóż, widocznie facet po toksycznej relacji robi wszystko by zapomnieć o swojej ex, kobieta z kolei ciągle za nim tęskni a całą swoją negatywną energią obarcza nowego "partnera". Swoją droga skąd sie biorą toksyczne relacje? Przecież do związków nikt nie zmusza a toksyczna osoba nie staje sie toksyczna nagle.
  • Odpowiedz
@To_The_Moon W jaki sposób to oszukiwanie samego siebie?
Jesteś specjalistą w tej dziedzinie?
Ja przechodziłam przez toksyczne relacje więc wiem jak to do pewnego stopnia wygląda.
Nie rozumiesz o co chodzi xd i utożsamiasz wzrost jako czynnik jej spadku libido, a skąd właściwie wiesz jak on wyglądał? Z całym szacunkiem ale z brzydkim to raczej by nie była ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po drugie, to były dostarczał jej
  • Odpowiedz
@WujaTHC nie mam pojęcia skąd sie biora toksyczne relacje. Pewnie z zaburzeń osobowości lub też częstego braku zrozumienia z dwóch stron.
Bardzo często jest tak, że osoba zakochana jest z narcyzem, manipulatorem, i ciężko jej od tej osoby odejść bo wciąż ja kocha.
  • Odpowiedz