Wpis z mikrobloga

według mnie 89.99 to jest możliwa cena, najniższa przez rok była 107 więc nie brzmi źle. Jakby wystawili za 18.99 to wtedy mogliby takie akcje odstawiać.


@witekmm: no ledwo co versracze ph mozna bylo kupic ponizej 190zl za 200ml wiec cena nie powalała
tagomago: Dzień dobry. Prosimy nie odbierać przesyłki z paczkomatu. Zostanie ona zwrócona na nasz magazyn.
ja: Dzień dobry. Nie wyraziłem zgody na anulowanie opłaconego przeze mnie zamówienia. Pozdrawiam.
tagomago: Przyczyną anulacji zamówienia jest błąd cenowy spowodowany awarią systemu.

Ten kto pisał z nimi, w cyrku się nie śmieje (°°
@sneakystairs Tymczasem Amazon. Zamówione dwie paczki pampersów zostały wysłane paczkomatem. Dzwoni pani z inpostu: Kurier twierdzi, że nie zmieścił paczki do paczkomatu. Dostarczymy panu pod wskazany adres. Dostaje SMS że paczka do odebrania w paczkomacie ale olewam bo przed chwilą dzwoniła pani że nie zmieści się do paczkomatu. Okazuje się, że pampersy zostały podzielone na dwie takie same paczki i jedną z nim kurier umieścił w paczkomacie a drugiej nie. Kurier dostarcza