Wpis z mikrobloga

@Kyriakos: trzeba przyznać że gość zaprawia pierwszorzędnie xD
Chłopu który praktycznie kosi rywali w konkurencji która polega na chodzeniu / bieganiu proponuje zmianę techniki o 180st i ta argumentacja w stylu "no może będzie lepiej, biegacze tak robią i działa. Potrenuj sobie na spokojnie i zobaczymy. Ale jak nie zadziała to ja żadnej gwarancji nie dawałem" xD

A korekty techniki martwego - już #!$%@? z tym czy słuszne czy nie -
@Szefu: , ciekawe kto utrzyma taką pozycję z jakimś sensownym klamotem? Przy 400 kg pierwsza myśl zapewne to trzymanie depresji łopatki . No cóż, Bolt ponoć biega źle, a nie przeszkodziło mu to wcale byc najszybszym człowiekiem na Ziemii. Strach pomyśleć co byłoby gdyby zająłby się nim jakiś fachowiec od chodu i stopy( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz
źródło: comment_1668634060t270x6oPZKPNDav0MmVNWQ.jpg
@Kyriakos: @Szefu: To woła o pomstę do nieba :P I wiecie co jest najlepsze? Że Ci wszyscy "eksperci" myślą że są w stanie pomóc takiemu Kielichowi, czyli ELITARNEMU SPORTOWCOWI... To są jaja! Jak oni nie mają pojęcia nawet jak się zbliżyć do takiego poziomu!

A Kielichowi ktoś musiał wmówić, doradzić jakich my tutaj mamy EKSPERTÓW WYBITNYCH na naszej ziemi. Co tam reszta ŚWIATA! U nas są NAJLEPSI SZKOLENIOWCY!!11
@IntruderXXL: @Kyriakos: @Kasahara: Ja wiem, ze to jest dowód w stylu "a bo kolega...", ale mam znajomą, którą oni prowadzą. Laska teraz się przygotowuje do mistrzostw europy. Od jakiegoś czasu ból pachwiny uniemożliwiał jej ciągi sumo. Ona sama jest fizjo (studiuje), wiec coś tam pewnie sobie robiła, ale nic nie pomagało. Chłop na odległość też za dużo nie doradzi, ale pojechała do niego przez całą Polskę i robiła sumo
@Kyriakos: im bardziej elitarna jednostka tym mniej jest to zasługa odwzorowania zachowań z podręcznika do biomechaniki a bardziej indywidualnych, unikalnych możliwości rozwiązywania postawionych problemów ruchowych danego ciała. Między innymi przez kompensacje właśnie. ¯_(ツ)_/¯

Nie obejrzałem jeszcze, ale jak faktycznie uczy kogoś kto ciągnie 400kg na 70 to chyba nie chce.