Wpis z mikrobloga

Czasy GG to były dla mnie najlepsze czasy jeżeli chodzi o pisanie ze znajomymi przez internet. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Do tego prostota działania programu, bez żadnego udziwniania - jakoś do wersji 7.0, bo potem faktycznie zaczęli odwalać z radiami i innymi zbędnościami). Rozmowy skupiały się na faktycznym rozmawianiu, bez głupich memów itd.

Archiwum rozmów - chciałeś znaleźć rozmowę z 19 lipca 2006 roku z godziny 15:34? Mogłeś to znaleźć w minutę, bo miałeś na to wszystko filtry. Na fb jest to niewykonalne, chyba że będziesz szukał jakiegoś po jakimś konkretnym słowie, co jest żałosne.

#kiedystobylo #gadugadu #gimbynieznajo #takietam #whokiers
telegazeciarz - Czasy GG to były dla mnie najlepsze czasy jeżeli chodzi o pisanie ze ...

źródło: comment_16682681261h1FHdxTnOD4o8UvFMBZkV.jpg

Pobierz
  • 58
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@telegazeciarz:

Na fb jest to niewykonalne, chyba że będziesz szukał jakiegoś po jakimś konkretnym słowie, co jest żałosne.

Byczku pobierasz historię z fb wraz z historią czatów i masz najlepsze wyszukiwanie ever, bo systemowo albo w jakimkolwiek programie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Benq20: no używałem i co, w latach 00 może było ok jak nic innego nie było i każdy to kojarzył z braku laku. Brak prostego wstawiania zdjęć, mobilnego klienta i baza kontaktów ograniczona tylko do tej w programie. Obecnie to śmiech na sali, a wtedy zamiast wprowadzać takie rzeczy, zasrano je reklamami, radyjkami i innymi rakami...