Wpis z mikrobloga

@DerMirker: placki ziemniaczane z frytkami XDDD


@ZACIENTY_CAPSLOCK:

Mogłeś sobie jeszcze nabrać ziemniaków. Bez ziemniaków się nie najesz XD

#!$%@? jak można jeść zmielonego smażonego ziemniaka z pokrojonym w paski smażonym ziemniakiem XD
  • Odpowiedz
Gość poszedł do lokalu typu jedzenie na wagę nałożył ziemniaków w rożnej postaci a Wy się jaracie. Jakby nałożył samego łososia w ilości 0,7 kg tez by tyle zapłacił. Nie ma się czym podniecać. Ale Fakt 70 za kilo to sporo :-/
  • Odpowiedz
Po pierwsze tam jest w #!$%@? drogo - 70 zł za kilo żarcia, to nie wiem, musieliby wołowinę serwować żeby to się opłacało. W dowolnym miejscu w dowolnej galerii masz dużo taniej, nawet w McD czy KFC, które ogólnie do tanich nie należą, wydając 60 zł na posiłek nie będziesz w stanie tego zjeść.
Po drugie Olimp czy Marche są #!$%@? jak barszcz. Express Marche to jeszcze ujdzie w tłoku (niektóre potrawy
  • Odpowiedz
Olimp czy Express Marche to scam jakich mało.


@WWAldas: ja sobię odbijam i "scamuję" Olimp. Mam praktycznie w pracy, przez co mam jeszczę zniżkę 20% wychodzi 4,8 za 100g, po pracy biorę samo mięso, różowa w domu gotuje jakieś ziemniaki/kaszę etc. W ten sposób wychodzi mi praktycznie taniej niż jakbym sam robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DerMirker: ostatnio w Katowicach w Supersamie poszedłem do lokalu z jedzeniem na wage na poziomie -1. Myśle sobie - jedzenie na wage jest tanie, więc nie popatrzyłem na cene. Wziąłem troche starego ryżu z groszkiem(był twardy), troche makaronu(też twardawy), pare ziemniaków i sałatke. Dziewczyna podobnie, ot, zwykła porcja objadowa wątpliwej jakości.

Przy kasie oczy mi z dupy wyszły, bo wyszło za to padło sto coś złotych. Generalnie cena jak za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JBFC: wczoraj poznałem ten ból. Kto by się spodziewał takich cen w podrzędnych bistro jadłodajniach? Na przyszłość trzeba być czujnym
  • Odpowiedz