Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 671
Jadę sobie moim 22 letnim gruzem bez ABSa na spokojnie, dostosowuje prędkość do #!$%@? kierunków na drodze zamiast jechać 90 jadę 70 na spokojnie i wtedy wchodzi on, kierowca tira, który musi #!$%@?ć 90kmh bo bez jego dostawy świat się załamie. Mruga długimi cały czas, czeka tylko na odpowiedni moment i wyprzedza mnie na ciągłej prawie spychając z drogi XD. Ja wiem, że się wlokłem, da się szybciej, ale na tym polega odpowiedzialność, aby dobrać odpowiednią prędkość dla swojego auta i stanu pogodowego.

O dziwo osobówkom za mną nie przeszkadzała moja prędkość, ale kierowcy tira już tak XD.

Nie pisał bym tego wpisu, ale gość prawie mnie zepchnął z drogi, przez co się przestraszyłem.

#samochody #bekaztransa
  • 214
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@EagleOfFreedom na 90 jechałeś 70? Dla mnie takie osoby są zagrożeniem tak samo jak ci co jada szybko ale bezpiecznie. Bo przez to z tyłu robi się sznur aut i każdy wyprzedzać musi. Ostatnio mi się trafił taki, co ograniczenie do 50 to zwalnia do 40, na 70, 50-60 max. Ciemno było, droga kreta to cały czas ciągła i nie ma jak wyprzedzić. Jak masz gryza to przeglądu nie powinien przejść i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EagleOfFreedom: z jednej strony nie ma co się dziwić, chłop jest w pracy, ma terminy, też chce odpocząć i wrócić do domu, jasne można to wszystko zrozumieć, poza tym ma lepszą widoczność i tak dalej. Z drugiej, tej ważniejszej - nie jest sam na drodze i #!$%@? kogo obchodzi jego zbliżającą się pauza. Każdy ma rodzinę w domu i każdy chce wrócić. Polecam po prostu jechać tak jak wszyscy. Zamulanie 70
@EagleOfFreedom
Dam Ci radę. Może Ci to życie uratuje kiedyś i oszczędzisz pisania płaczów na wykop jakie to tiry złe.
Sam jeżdżę dużym i nawet mi się zdarza, że debile w dużych jeżdżą droga i dziurami wojewódzkimi tak że nie raz straciłem lustro. Ty jechales droga krajowa nie oceniam czy miałeś trudne warunki czy robiłeś to z przyjemności, ale sam osobiście (z racji tego że mam cb) to puszczam inne auto które
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@syjusz: pisałem w komentarzu na początku, dałem mu szansę mnie wyprzedzić w bezpiecznym miejscu, czemu tego nie zrobił, nie wiem. Jadąc moim samochodem zawsze daje się wyprzedać. Zjeżdżam na pas awaryjny, aby ułatwić widoczność i zostawić więcej miejsca. Rozumiem, że mój samochód to nie demon prędkości, po prostu zachowanie wymienione we wpisie było niebezpieczne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Dla mnie takie osoby są zagrożeniem tak samo jak ci co jada szybko ale bezpiecznie. Bo przez to z tyłu robi się sznur aut i każdy wyprzedzać musi.


@Hfishman1: co to za durny fikołek xD niebezpieczeństwo to stwarzają ci, którzy muszą koniecznie jak najszybciej wyprzedzić tego co jedzie 70

@Kouros: pójdźmy dalej. Niech wszyscy jeżdżą 30km/h i nikt nie wyprzedza ( ͡° ͜ʖ ͡°)