Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 671
Jadę sobie moim 22 letnim gruzem bez ABSa na spokojnie, dostosowuje prędkość do #!$%@? kierunków na drodze zamiast jechać 90 jadę 70 na spokojnie i wtedy wchodzi on, kierowca tira, który musi #!$%@?ć 90kmh bo bez jego dostawy świat się załamie. Mruga długimi cały czas, czeka tylko na odpowiedni moment i wyprzedza mnie na ciągłej prawie spychając z drogi XD. Ja wiem, że się wlokłem, da się szybciej, ale na tym polega odpowiedzialność, aby dobrać odpowiednią prędkość dla swojego auta i stanu pogodowego.

O dziwo osobówkom za mną nie przeszkadzała moja prędkość, ale kierowcy tira już tak XD.

Nie pisał bym tego wpisu, ale gość prawie mnie zepchnął z drogi, przez co się przestraszyłem.

#samochody #bekaztransa
  • 214
@EagleOfFreedom na 90 jechałeś 70? Dla mnie takie osoby są zagrożeniem tak samo jak ci co jada szybko ale bezpiecznie. Bo przez to z tyłu robi się sznur aut i każdy wyprzedzać musi. Ostatnio mi się trafił taki, co ograniczenie do 50 to zwalnia do 40, na 70, 50-60 max. Ciemno było, droga kreta to cały czas ciągła i nie ma jak wyprzedzić. Jak masz gryza to przeglądu nie powinien przejść i
@EagleOfFreedom: Najgozej jak jedziesz dużym i robisz sobie miejsce np 100m od poprzedzajacego auta i wbija ci taki zamulacz i nie nadaża za resztą aut z przodu, zwalnia przyspiesza w końcu gubi rytm i tracisz cenne minuty, tak samo wpuszczanie osobówek z podporzadkowanych, często wpuszczasz kogoś i on sobie jedzie 45/50 70/90 i zamiast jechać swoim tempem musisz zwalniać przyspieszać. Jadąc ciężarówką widzisz co jest na przejściach, masz 100% widoczność do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 332
@Hfishman1: jechałem normalną krajówką gdzie jest pełno zwierząt, jako że było ciemno i pada mocny deszcz to po co miałem jechać szybciej, niż prędkością, którą jestem w stanie bezpiecznie zahamować? Samochody za mną mogły mnie wiele razy bezpiecznie wyprzedzić, nie było dużego ruchu na przeciwnym pasie, także nic im nie stało na przeszkodzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@Impulsator: czemu mam zmieniać samochód póki jeździ? Może najlepiej zezłomować wszystkie auta, które mają ponad 10 lat? W wieku 19 lat nie stać mnie na nic innego, a jako, że koszt eksploatacji jest niski to często jest niewiele drożej ale wygodniej i szybciej jechać gruzem niż PKSem, który też nie jest w idealnej kondycji. Trzeba się cieszyć, że tanie auta są dalej dostępne bo gwarantują wolność w przemieszczaniu się.
Może najlepiej zezłomować wszystkie auta, które mają ponad 10 lat?


@EagleOfFreedom: oj biedaczku, nie popadaj w taką skrajność. Sam mam auto które ma grubo ponad 20 lat i potrafię zadbać, żeby nie świeciły mi się takie komunikaty jak niesprawny ABS

Trzeba się cieszyć, że tanie auta są dalej dostępne bo gwarantują wolność w przemieszczaniu się.


Dokładnie tak jak mówisz ( )
Ale wypada je utrzymać w
na 90 jechałeś 70? Dla mnie takie osoby są zagrożeniem tak samo jak ci co jada szybko ale bezpiecznie.


@Hfishman1: ty #!$%@? powinieneś robić za wiatrak z takimi fikołkami. Ty i tych 26 debili co to plusuje. Tacy jak ty siedzą mi na dupie po 5, 10 kilometrów, jadę na luzie przy prawej stronie, minus dwadzieścia jak op, na czilerce. każdy potrafi wyprzedzić, jak ma ciśnienie, nawet żwirowiec, ale wy potrzebujecie