Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 671
Jadę sobie moim 22 letnim gruzem bez ABSa na spokojnie, dostosowuje prędkość do #!$%@? kierunków na drodze zamiast jechać 90 jadę 70 na spokojnie i wtedy wchodzi on, kierowca tira, który musi #!$%@?ć 90kmh bo bez jego dostawy świat się załamie. Mruga długimi cały czas, czeka tylko na odpowiedni moment i wyprzedza mnie na ciągłej prawie spychając z drogi XD. Ja wiem, że się wlokłem, da się szybciej, ale na tym polega odpowiedzialność, aby dobrać odpowiednią prędkość dla swojego auta i stanu pogodowego.

O dziwo osobówkom za mną nie przeszkadzała moja prędkość, ale kierowcy tira już tak XD.

Nie pisał bym tego wpisu, ale gość prawie mnie zepchnął z drogi, przez co się przestraszyłem.

#samochody #bekaztransa
  • 214
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ferdynand_Lipski: czytałeś mój wpis i komentarze ze zrozumieniem? Nie mam problemów do wyprzedania mnie przez tiry i inne samochody, sam im to ułatwiam. Mam problem do tego, że aby mnie wyprzedzić kierowca tira zrobił bardzo niebezpieczny manewr. Myślisz, że tylko moje auto jest niesprawne? Myślę, że co najmniej 20% aut starszych, niż 10 lat mają usterki, za które mogli by zabrać dowód rejestracyjny. Wiem, że to moja wina, że nie mam
  • 1
@EagleOfFreedom: miałem wczoraj podobna sytuacje, ciemno, deszcz siecze po szybach, ogólnie bardzo kiepskie warunki, jechałem 80 na krajowce bo w takiej prędkości czułem sie w miarę bezpiecznie, to mnie tir musiał wyprzedzić ( _)

Jakieś 20 minut dalej zaczęła się obwodnica i były 2 pasy, więc co on zyskał? Jadąc 20 minut 90 zamiast mojego 80 zyskał... Nieco ponad 3 km? Serio, to było tego warte? Ryzykować wyprzedzanie
@Hfishman1: Ciemno i droga kręta powiadasz? I bardzo zdziwiony jesteś, że gościu jechał ciut wolniej niż mógł? A później jeszcze dodajesz, że jak op miał dziurwą drogę to rozumiesz. No nieźle