Wpis z mikrobloga

#tinder Spotkałem się z laską z Tindera, na spotkaniu było spoko i wypadłem w jej oczach bardzo dobrze. Po spotkaniu piszemy niby dalej ale ona jakoś średnio wydaje się być zainteresowana (odpisze raz na kilka h, raczej dość zdawkowe odpowiedzi bez większego ciągnięcia tematu). Laska była spoko, z tych "normalnych" więc tym bardziej dziwi mnie trochę jej postawa. Drugie spotkanie odpada przez najbliższy tydzień bo nie ma jej w mieście, a mi się nie chce kminić o co jej może chodzić. Myślicie, że dać jej trochę czasu czy po prostu olać temat?
  • 42
  • Odpowiedz
Myślicie, że dać jej trochę czasu czy po prostu olać temat?


@kuba4370: to jedna z tych co myslize na pierwszym spotkaniu beda fajerwerki. wytlumacz jej jak chlop krowie, ze wypadaloby sie drugi raz spotkac
  • Odpowiedz
@kuba4370
Aleś się napalił jak szczerbaty na suchary. Może faktycznie jest zajęta, przestań męczyć bułę. Nie spotkacie się za tydzień to spotkacie się za dwa tygodnie. Będzie odmawiała to dasz sobie spokój. Tego kwiatu jest pół światu, nie ta to inna.
  • Odpowiedz
@kuba4370: To może nie pisz? Było fajnie to #!$%@? to swoim męczeniem, czy trzeba #!$%@? pisać ze sobą 24h/7. Idź #!$%@? może zajmij się czymś pożytecznym
  • Odpowiedz
@kuba4370: Grzejesz lawe ziomek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ma cos pyknac to pyka do strzala. Zawsze tak jest, a nie ze jakies pitu pitu czekanie sranie blabla. Daruj sobie, znajdz inna.
  • Odpowiedz
@kuba4370 człowieku, znajdź sobie w sierpniu na wynajem pokój czy tam domek na jakiejś większej wsi w której jest spore jezioro.
Zaimprezuj tam z lokalsami i wyrwij dupeczkę.
Wyjdzie albo nie wyjdzie, ale jak wyjdzie to nic lepszego cię w życiu nie trafi
  • Odpowiedz
@kuba4370: colega chyba nowy na tinderze :) Przyzwyczajaj się do tego, że osoby, które są tam już od jakiegoś czasu trochę inaczej podchodzą do spotkań, mają większe wymagania i nawet jedna pierdoła może przesądzić o tym, że drugiego razu nie będzie.
Sam jestem tego najlepszym przykładem i w jedną i drugą stronę. U mnie drugie spotkania wychodzą mniej więcej co 10-15 lasek. Jak będzie drugie i kolejne, to istnieje spora szansa
  • Odpowiedz
@kuba4370: chodzi o to ,że grzejesz ławkę ;)
Ubzdurałeś sobie,że wypadłeś dobrze na randce i może tak było ale to nie znaczy, że ktoś nie wypadł jeszcze lepiej
Dziewczyny mają setki takich jak ty na zawołanie
  • Odpowiedz
  • 17
@biszkoptowy_pies_obronny: widzę że wszyscy grzecznie przestrzegają planu twórców tindera by siedzieć na nim jak najdłużej, mi się bardzo szybko odechciało
1 na 10-15 rozmów kończy się spotkaniem
1 na 10-15 spotkań kończy się drugim spotkaniem
1 na 10-15 drugich spotkań kończy się związkiem (pytanie jak długim?)
Luzik wystarczy że przerobisz 1000-3375 osób i znajdziesz drugą połówkę!

  • Odpowiedz