Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 671
Jadę sobie moim 22 letnim gruzem bez ABSa na spokojnie, dostosowuje prędkość do #!$%@? kierunków na drodze zamiast jechać 90 jadę 70 na spokojnie i wtedy wchodzi on, kierowca tira, który musi #!$%@?ć 90kmh bo bez jego dostawy świat się załamie. Mruga długimi cały czas, czeka tylko na odpowiedni moment i wyprzedza mnie na ciągłej prawie spychając z drogi XD. Ja wiem, że się wlokłem, da się szybciej, ale na tym polega odpowiedzialność, aby dobrać odpowiednią prędkość dla swojego auta i stanu pogodowego.

O dziwo osobówkom za mną nie przeszkadzała moja prędkość, ale kierowcy tira już tak XD.

Nie pisał bym tego wpisu, ale gość prawie mnie zepchnął z drogi, przez co się przestraszyłem.

#samochody #bekaztransa
  • 214
  • Odpowiedz
na 90 jechałeś 70? Dla mnie takie osoby są zagrożeniem tak samo jak ci co jada szybko ale bezpiecznie.


@Hfishman1: ta na olodzonej drodze będziesz 90 jechał już to widzę szczególnie na 5 letnich oponach zimowych które mają więcej niż jeden sezon letni a takich jest z 30% aut
  • Odpowiedz
@Kouros: czyli mozna jechac 10 kmh na 90, bo problem stwarzaja ci co beda wyprzedzac?

Wytlumacz mi jak auto moglo przejsc przeglad, jezeli nie nadaje sie do jazdy z predkoscia 90kmh?
  • Odpowiedz
@Impulsator: Ale wiesz, że są samochody, które w ogóle nie mają ABSu? Nie tak, że jest zepsuty i auto jest w złym stanie. Jest w normalnym stanie, ale nie ma ABS, albo wspomagania, albo czegokolwiek innego, co Ci się wydaje oczywiste w młodszym aucie.
  • Odpowiedz
na 90 jechałeś 70? Dla mnie takie osoby są zagrożeniem tak samo jak ci co jada szybko ale bezpiecznie. Bo przez to z tyłu robi się sznur aut i każdy wyprzedzać musi.


@Hfishman1: Ziomek ty czytałeś w ogóle wpis? Mówimy o zalanej deszczem drodze gdzie nawet prawo ci mówi, że niekoniecznie masz jechać tyle ile na znakach a ty tego jeszcze bronisz #!$%@? jakimiś pokrętnymi przykładami. Jak ci #!$%@? deszczem aż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKapusta: @Impulsator: tak pisałem, że jest uszkodzony i jest to zaniedbanie z mojej strony. A pan kierowca we wpisie jechał 20 ponad swój limit na tej drodze, a ja poniżej 20 od swojego limitu przez złe warunki. TIR przy spotkaniu z sarną nic nie odczuje, dodatkowo ma lepsze światła i widoczność, u osobówki nie jest tak kolorowo. Spotkanie z sarną przewyższy w uszkodzeniach wartość auta, to po co mam kusić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: pięknie napisane, mój pojazd techniczne, aż tak bardzo nie odstaje od normy na polskich drogach ale jestem chyba bardziej świadomy niebezpieczeństwa na drodze od tych Januszy xD. Potem przychodzi zima i połowa młodych gniewnych w swoich ulepsch kończy na drzewie albo w rowie. A na wykopie każdy jeździ niby nówką z salonu, a ich stan techniczny nadaje się na eksponat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EagleOfFreedom: jestes piratem drogowym i stanowisz zagrozenie dpa innych. Egzaminu jadac 70 na 90 bys nie zdał

@niejestemjutuberem: XDDDDD, jadąc 90 w deszczu bym nie zdał, bo nie dostosowałem prędkości do warunków na drodze, egzaminator na pewno nie bał by się jeździć maksymalną prędkością z niedoświadczonym kierowcą XD

Za którym razem zdałeś egzamin, że takie głupoty piszesz XD
  • Odpowiedz
@EagleOfFreedom: Stan techniczny w takim razie po Twojej stronie, co z pewnością wiesz. Jeśli chodzi o uznawanie maksymalnej dopuszczalnej prędkości jako jedynej obowiązującej na danej drodze: nadal uważam, że jeśli nie czujesz się komfortowo z daną prędkością to jedź jak ci wygodnie. 70 na 90 to nie jest blokowanie ruchu, a każdy frustrat który prędzej wjedzie w drzewo wyprzedzając niż zwolni powinien się puknąć w głowę.
  • Odpowiedz