Wpis z mikrobloga

Ostatnio jeden z mieszkańców bloku kupił sobie Dodge Challenger. W momencie gdy odpala go w garażu podziemnym trzęsą mi się ściany w mieszkaniu a hałas można porównać do wiercenia. Nie potrzebuję już budzika. Zastanawiam się czy można coś zadziałać w administracji odnośnie tego hałasu. Nie słyszę żadnego innego samochodu w garażu, nawet motoru gdy wyjeżdża ale to auto generuje hałas nie do zniesienia. #motoryzacja #prawo
  • 84
@slane: Mój wiesniak nie byl przy kasie, jezdzil zwykłym Fordem galaxy co prawda 3-4 letnim ale jakoś wtedy nie byl to kunszt pieniężny. Najpierw mnie nękał co mnie tylko widział to chlopa zacząłem nagrywać i miałem dużo takich nagrań, które wskazywały by jego złośliwość, ale chłop był starszy, na oko 60+ wiec wiedziałem,
Ze raczej żadnych kamer nie ma pochowanych i załatwiłem go jego bronią ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DrCieplak: myślę że sprawa do sasiada, potem do administracji a następnie do prawnika(tu już długa batalia)

@cwlmod: jestes zwykłym egoistycznym imbecylem, sam lubie fajne autka ale nie wtedy gdy #!$%@? w mieście budząc wszystkich dookola. To smutne jeśli jesteś jednym z tych co malegocfiuta musza sobie dowartościować przegazowaniem na skrzyżowaniu zeby słyszeli twojego pierdzika xD
@slane: No nie xD gość co sobie coś ubzdurał jest wieśniakiem, i który zamiast np zadzwonić po policję żeby skontrolowali mnie, wymyslil coś sobie w efekcie czemu przebil mi oponę, dlatego jest wieśniakiem, bo ja mu nic nie ruszalem dopóki nie naruszył mojej własności ;) ale jak widać w Polakach ciagle ciągoty do samosądów a najlepiej do dewastacji czyjegoś mienia przez widzimisie