Wpis z mikrobloga

Ostatnio jeden z mieszkańców bloku kupił sobie Dodge Challenger. W momencie gdy odpala go w garażu podziemnym trzęsą mi się ściany w mieszkaniu a hałas można porównać do wiercenia. Nie potrzebuję już budzika. Zastanawiam się czy można coś zadziałać w administracji odnośnie tego hałasu. Nie słyszę żadnego innego samochodu w garażu, nawet motoru gdy wyjeżdża ale to auto generuje hałas nie do zniesienia. #motoryzacja #prawo
  • 84
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Ogo, pan maruda sie znalazł. Ciesz rzadkim dźwiękiem wydechu a nie pieprzysz głupoty.

Mozesz co najwyżej sprawdzic czy nie ma przelotki i wydech jest w limitach bo jak nie to faktycznie moze byc absurdalnie głośny ryk
  • Odpowiedz
@cwlmod: Serio jeden z sąsiadów ma motor i nie słyszę jak wyjeżdża z garażu. A to auto budzi mnie codziennie rano. Mieszkam na II piętrze, na wyciszenie bloku nie narzekam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 425
@cwlmod: jeśli przekracza te 93 dB w przypadku benzyny to słusznie - powinien zostać zatrzymany dowód rejestracyjny

Można jarać się dźwiękiem samochodu, ale nie wtedy kiedy nas to budzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W momencie gdy odpala go w garażu podziemnym trzęsą mi się ściany w mieszkaniu


@DrCieplak: developera za jaja powiesić za gówniane materiały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DrCieplak: jeśli nie kupił jakiegoś gówna lub przerobił to ma opcję "good neighbor", która służy do cichego odpalania na co dzień, właśnie by szanować sąsiadów. Prawdopodobieństwo, że burak robi to celowo rośnie
  • Odpowiedz