Wpis z mikrobloga

@siemando: dopóki spłacają, to nic. Jeśli przestaną, to wtedy rożnie może być. W najlepszym dogadają się z bankiem, jakieś konsolidacje, ubezpieczenia, wydłużenie okresu kredytowania. W najgorszym wypadku komornik + wyrok za fałszywe oświadczenie.
@Cierniostwor: moja była tak właśnie zrobiła, ubzdurała sobie, że chce mieszkanie. Ja wtedy psi #!$%@? zarabiałem, byłem chyba nawet na stażu z urzędu pracy. Przekonywałem, mówiłem, że to nierozsądne tak ogólnie bo sama dużo w korpo wtedy nie miała. No ale baba se ubzdurała i wzięła hipoteke. Dobrze, że sama i już nie jesteśmy razem bo w połowie tego roku musiała zrobić konsolidacje na kiju, hipoteke też chyba do innego banku
@pilot1123: @Docnt: Skrót myślowy. Tak, wiem, że może sprzedać mieszkanie lub je przepisać na matkę wraz z hipoteką. Nie zmienia to faktu, że to nadal ma wpis do KW na bank, więc niezależnie od przepisania/sprzedaży, bank i tak przyjdzie po swoje. A w przypadku OPa i jego kredytu gotówkowego obok hipotecznego takie przepisanie nic nie da przez co najmniej 5 lat ze względu na skargę pauliańską.