Wpis z mikrobloga

@21374201: 31.80% procenta nie doświadczyło molestowania...raport przeprowadzony na zlecenie rzecznika praw obywatelskich w 2017 r.

I nie #!$%@? mi o tym, że moje doświadczenia i doświadczenia moich znajomych są gówno warte, bo sama od 15 roku życia doświadczałam molestowania od członków rodziny, a później w każdej pracy gdzie szefem był mężczyzna.
@21374201: z taką sytuacją się nie spotkałem na szczęście, ale nie raz ktoś mi chciał #!$%@? tak po prostu....
@A_R_P: no a co powiesz jak Ci gościu 10/10 mówi komplement po zmierzchu,jesteście sami w autobusie i w sytuacji, gdy ten sam komplement mówi pijaczyna 1/10?? Czy to 1 to molestowanie czy nie? Czy to 2 to molestowanie czy nie?
W sensie jak sebek pod sklepem patrzy na mnie nienawistnym wzrokiem i szuka powodu by mi #!$%@?ć

to mogę mówić, że mnie pobił

zajebiście


@harold97: Nie, że cię pobił, bo kobiety nie mówią, że zostały zgwałcone tylko molestowane. Jak kobieta jest sama i jakiś sebek się na nią wpatruje z podtekstem to może się poczuć bardzo zagrożona, bo #!$%@? wie co mu do głowy przyjdzie. I tak, to jest molestowanie. Tak
@Johnnysins: nawet jak mi się koleś nie podoba, a mówi mi komplement, to podziękuję i tyle. Komplementy same w sobie nie są niczym złym, jeżeli ma się rigcz. Chodzi o sposób i nachalność. Jak ktoś jest 10/10 to też może być obleśny, to nie jest takie proste.
@A_R_P: no dobrze a co jeśli ktoś kto Ci się bardzo podoba , jest tym przysłowiowym CHADEM, bardzo wysoki, gęste włosy i typowa szczęka Chada i zdarzy się, że klepnie Cię w tyłeczek to puścisz to mimowolnie czy uznasz to jako molestowanie?