Wpis z mikrobloga

nie wiem który raz mówię, żadna z tych sytuacji nie jest do zaakceptowania. Tylko kobietą w starciu fizycznym z facetem zawsze jest na przegranej pozycji


@A_R_P: fajne myślenie życzeniowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety za nami nikt się nie wstawi więc jest to teoretyczne #!$%@? o idealnym świecie
rozumiem, że może być to nieprzyjemne i rozumiem też, że kobiety po prostu nie są w stanie wyobrazić sobie
@NadmiarNiedoboru: no już nie wiem jak mam do Ciebie mówić. W busie pełnym ludzi nikt nie zareagował! Dla Ciebie proza życia to bycie macanym przy sprzyjających sytuacjach? No faceci ciągle próbują dotykać kobiet.
@Johnnysins: weź parę razy przeczytaj definicję gwałtu. To nigdy nie jest coś, czego się chce. Nawet jeśli kobiety mają taką fantazję, to jednak jest kontrolowane, a gwałt nie jest z definicji
W busie pełnym ludzi nikt nie zareagował! Dla Ciebie proza życia to bycie macanym przy sprzyjających sytuacjach? No faceci ciągle próbują dotykać kobiet.


@A_R_P: Chce ci tylko pokazać różne perspektywy, gdybyś urodziła się facetem to takie rzeczy by cie nie dziwiły dlatego w tym wpisie tylu śmieszkuje bo takie rzeczy ich spotykają każdego tygodnia i nie ma, że ktoś nie zareagował czy coś bo wiedzą, że każdy ma to w dupie
@Johnnysins: gwałt z definicji to zdarzenie niepożądane. Są fantazje, kiedy kobieta chce "na siłę" ale jest to kontrolowane, bo wydarza się z danym partnerem, a nie losowym gościem xD serio trzeba takie rzeczy tłumaczyć?
niski, słaby, nieprzystojny facet żyje w dżungli pełnej drapieżników


@NadmiarNiedoboru: i takie się rzucają i molestują takich? No to nie miałam pojęcia. Ja z kolei jestem średnia, ale jak wieczorem idę na miasto to się z każdej strony zakrywam, żeby uniknąć takich sytuacji, a i tak zawsze ktoś zaczepia mimo, że nie prowokuje i nie chcę.
@A_R_P: a nie to raczej wszystko jasne, a co myślisz o obejrzeniu się za kobietą? W sensie odrwocenie wzroku, żeby celowo spojrzeć na kobietę, oczywiście kobieta tego nie widzi, ale co myślisz o tej sytuacji? Czasami też ciężko zapanować nad instynktem.
@Johnnysins:

ale to wcale nie chodzi o żadną urodziwość, jest różnica w samym sposobie patrzenia. Dopowiadasz sobie przez to, że nie rozumiesz co to znaczy. Każdy się patrzy, ja też.

Już Ci godzinę temu odpowiedziałam. Wolisz pismo obrazkowe?