Wpis z mikrobloga

@A_R_P: nie dziękuję po prostu nie mogę się pogodzić z pewnymi rzeczami i wylewam swoją frustrację, bardzo przepraszam i dziękuję za kulturalne objaśnienie sprawy, pozdrawiam i życzę miłego październikowego wieczoru.
Robienie "badań" mówiących, że 84% p0lek było molestowanych to nieśmieszny żart, a takie wyniki można było wyciągnąć z dupy i wyszłoby na to samo.


@reydel: wy po prostu chyba bezmyślnie powtarzacie szurską prawicową narracje. Przeczytaj sobie definicje molestowania. Serio nie wiesz jak powszechne są zachowania, które pod to podpadają?
@szybki_zuk: ale właśnie chodzi o to, że z tych 84% z 70% molestowań to "brzydal się na mnie popatrzał. Jak on brzydki/niski na mnie śmiał się popatrzeć!!!!!" i przez to definicja "molestowania" jest bardziej śmieszna, a to poważny temat.

Poważny temat, bo przez takie spłycanie pomija się te 14% prawdziwych ofiar molestowania - czyli stalking, łapanie za tyłek/cycki w miejscu publicznym, wyzywanie, gwizdanie

Gdyby zrobić od nowa statystyki z normalną definicją
ale właśnie chodzi o to, że z tych 84% z 70% molestowań to "brzydal się na mnie popatrzał. Jak on brzydki/niski na mnie śmiał się popatrzeć!!!!!" i przez to definicja "molestowania" jest bardziej śmieszna, a to poważny temat.


@Pozytywny_gosc: takimi urojeniami ośmieszasz tylko siebie

Poważny temat, bo przez takie spłycanie pomija się te 14% prawdziwych ofiar molestowania - czyli stalking, łapanie za tyłek/cycki w miejscu publicznym, wyzywanie, gwizdanie


@Pozytywny_gosc: skąd
No ale oczywiście nie masz, bo nadal jedyne co potrafisz robić to wnioskować na ślepo na chłopski rozum, "tak mi się wydaje". A tymczasem:


@pianinka: I kto tu używa chłopskiego rozumu. Mowa o Polsce a wrzucasz zrzut z USA. Piękna manipulacja, typowo feministyczna. XD

W tym materiale gość dobrze tłumaczy, co @Pozytywny_gosc miał na myśli z tym spłycaniem, umniejszaniem prawdziwym ofiarom molestowań przez to "badanie".
PonuryKos123 - > No ale oczywiście nie masz, bo nadal jedyne co potrafisz robić to wn...