Wpis z mikrobloga

pewnie nawet nie jesteś w stanie sobie wyobrazić co to jest. Tak, to molestowane. Sytuacja, w której czuję realne zagrożenie z tego powodu. I te zwierzęta powinny o tym wiedzieć, że to nie jest akceptowalne.


@A_R_P: ale mowa tu o wszystkich zwierzętach, czy tylko o tych z jednej płci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo jak pisałem, da się zrobić badanie z którego wynika, że 90% mężczyzn doświadczyło
no i piszesz o równie ważnym problemie, nigdzie tego nie neguję


@A_R_P: Zgodnie z nowoczesnymi badaniami i teoriami naukowymi, rodzaj ludzki nie ma ras. Jesteśmy za mało zdywersyfikowani genetycznie. Więc kolor skóry jest tylko cechą indywidualną człowieka, a nie definiuje jego rasy. Podobnie jak wzrost. Dyskryminowanie kogoś na podstawie cechy wrodzonej jak kolor skóry jest określane rasizmem.
Więc teraz pytanie ile procent osób niskich doświadczyło w swoim życiu rasizmu ze strony
Macie jakieś znajome? Nie pytaliście ich nigdy czy nie dostały kiedykolwiek klapsa?

To wcale nie jest takie rzadkie zjawisko. Wystarczy, że jakiś 0.1% facetów to robiło, to zakładając że będą to robili codziennie, w jedyne 1000 dni zmolestują wszystkie laski. A uwierzcie, że więcej facetów tak robi.


@vipcypr8: mam 10 znajomych, zarabiają od 6000 do 20000, średnio zarabiają 12000 netto

Nie rozumiem jak polacy mogą zarabiać średnio 4000 netto/3500zł mediany
@Michail_Bialkow: a czy to badanie było tobie rowniez na mezczyznach czy olewka jak zwykle? Bo ja i chyba kazdy conajmniej srednio przystojny znajomy również tego doświadczyłem i to wielokrotnie w życiu. Wiec moze spójrzmy na to z szerszej perspektywy a nie "hehe jak kobieta moze molestwac huhu". W % wierze przy takich pytaniach tylko ze było by zdziwnie jakby i u mężczyzn wyszlo 50% + ( ͡° ͜ʖ ͡
mam 10 znajomych, zarabiają od 6000 do 20000, średnio zarabiają 12000 netto

>Nie rozumiem jak polacy mogą zarabiać średnio 4000 netto/3500zł mediany

W sensie ten przykład miał nawiązywać do tej statystyki o molestowaniu xD?


@Gregory960: ślepy jesteś gościu? Wyraźnie cytałowałem do których słów odpowiadam

Gośc napisał

"Macie jakies znajome? Moja prawie każda została zmolestowana, wiec 84% to nawet za mało!!!!"