Wpis z mikrobloga

  • 1443
Pamiętacie jak Maciuś miał tu polew z 96 ofiar katastrofy lotniczej?

To był żart, taka humoreska dla "elity intelektualnej".

Ale uuuuu żarty z pijanego ojca Maćka to nie dobra jest i wcale nie podobna...

Dla Szturów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#takaprawda, #bekazpodludzi, #bekazlewactwa
BezDobry - Pamiętacie jak Maciuś miał tu polew z 96 ofiar katastrofy lotniczej?

To b...

źródło: comment_1666154466oTY9aK0HYy57BOV3D6xU4O.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SarahC: masz, wkleje Ci oswiadczenie Jerzego:

Szanowni Państwo! Bardzo żałuję i przepraszam, że wczoraj podjąłem tę najgorszą w moim życiu decyzję o prowadzeniu samochodu. Deklaruję pełną współpracę z organami powołanymi do wyjaśnienia wczorajszego incydentu. Jednocześnie chciałem zapewnić, że wbrew doniesieniom medialnym, nie zbiegłem z miejsca zdarzenia, lecz zatrzymałem się na życzenie jego uczestnika i razem oczekiwaliśmy na przyjazd policji - tak brzmi oświadczenie Jerzego Stuhra.


Ale Ty sobie ubzdurałaś niewiadomo
  • Odpowiedz
@SarahC: no, a co ma jeszcze zrobic?
Syn ma sie odciac, a Ojciec najlepiej niech pojdzie siedziec?
Znam pare takich osob, ktore nie sa celebrytami i jechali po piwku. Stracili prawko, zplacili mandat i tyle.
Czego Ty sie spodziewasz?
  • Odpowiedz
czyli z katastrofy w której zginęła prawie setka ludzi wolno cisnąć bekę


@BezDobry: oczywiście że wolno, miałeś jakąkolwiek styczność z komedią na poziomie innym niż książeczki 1001 dowcipów?
Komedia ma prawo do absolutnie wszystkiego o ile jest to śmieszne, nie jest i nie ma być kompasem moralnym, to żelazna zasada i powie ci to każdy światowej klasy komik. Nie masz zielonego pojęcia o czym w ogóle gadasz cumplu
  • Odpowiedz
@SarahC: pretensje to mozesz miec tylko do Polskiego rzadu, ze kary za jazde po alkoholu sa tak niskie.

Jednak to nie wina Macka, ze jego Stary #!$%@?ł, a temat tyczy sie Macieja. Jeszcze wymyslasz rzeczy, ktorych nie napisałem, ani nikt nie powiedział.

Nienawisc do osob o innych pogladach kompletnie zakrzywia Ci ocene sytuacji.
  • Odpowiedz
@Duszqable: słuchaj ludzie mają problem żeby nienorzechodzic przez tory czy ulice tam gdzie nie można, na nawet rogatki omijają, a my chcemy żeby pojęli trochę złożone rzeczy jak różnica sytuacji czy jakieś fakty xD
  • Odpowiedz
@SarahC: dobra, widze, ze checi do dyskusji zniknely.
Ciekawe czemu? Tworzysz chochoły i sobie na nie sama odpowiadasz, atakujesz syna za czyny Ojca. Pytanie retoryczne, jesteś Katoliczką? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KrasnalzEg: wiem ale jsdnak lubie prowadzic takie dyskusje i patrzec jak sie wiją, wymyslaja cuda na kiju byleby usprawidliwic swoja nienawisc do ludzi o innych poglądach ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest takie moje guilty pleasure
  • Odpowiedz
@Duszqable: Nic mi się w twoim piórze nie podoba więc go sobie przemilczę, a ty rób jak chcesz. Możesz mi jeszcze tysiąc msg wysłać ale mojej opinii nie zmienisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie będzie poparcia społecznego dla ludzi jeżdżących po alkoholu.
  • Odpowiedz
czemu nie zrobił też kabaretu o Adamowiczu?


@BezDobry: bo, jak się domyślam:
- ze śmierci Adamowicza nie robili w połowie takiego cyrku jak ze Smoleńska
- jest peowcem i robi żarty w jedną stronę

Nie wiem czy to ma wiele do tematu, jakby żartował z Adamowicza nadal nie byłoby w tym nic złego, o ile żart byłby dobry i niewymuszony
  • Odpowiedz
@SarahC:

Nie będzie poparcia społecznego dla ludzi jeżdżących po alkoholu.


Mojego też nie. W ogóle wiesz o czym my rozmawiamy?
O Maćku, o hejcie, który sie wylał
  • Odpowiedz