Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak Maciuś miał tu polew z 96 ofiar katastrofy lotniczej?

To był żart, taka humoreska dla "elity intelektualnej".

Ale uuuuu żarty z pijanego ojca Maćka to nie dobra jest i wcale nie podobna...

Dla Szturów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#takaprawda, #bekazpodludzi, #bekazlewactwa
BezDobry - Pamiętacie jak Maciuś miał tu polew z 96 ofiar katastrofy lotniczej?

To b...

źródło: comment_1666154466oTY9aK0HYy57BOV3D6xU4O.jpg

Pobierz
  • 196
Ale uuuuu żarty z pijanego ojca Maćka to nie dobra jest i wcale nie podobna...


@BezDobry: Ty, ale gdzie w tych artykułach, co wstawiłeś, masz cokolwiek napisane, że Maciej Stuhr nie może się pogodzić z hejtem, jego reakcje na komentarze itp? Bo na moje oko to jest tam napisane, że ludzie po prostu zaatakowali go jego profil na FB.
@BezDobry: przecież Shuhr nie śmiał się z ofiar, a z szopki która trwała, i trwa kiedy trzeba narobić hałasu.

Gdyby pisowi zależało na odkryciu prawdy i miał na to dowody - o czym ciągle mówi to już dawno sprawa byłaby załatwiona. Więc tak. Wolno się śmiać z szopki, którą pis z premedytacją urządza kiedy chce żeby było głośno
@Duszqable to było żałosne, śmieszniejsze rzeczy ludzie robili w internecie tworząc memy - a nie tworząc głupią cepeliade dla kółka wzajemnej adoracji, gdzie monolog z sztucznie wyuczoną i wygłoszoną dykcją został przestawiony w taki sposób, że sam prosty chłopak z Dębicy mógłby powiedzieć 'to #!$%@? śmieszne było?'.
@BezDobry na pewno miał polew z katastrofy czy może z zajebistej komisji?

Jakby prokuratora działała tak jak Macierewicz to by się okazało że motocyklista sam się #!$%@?ł a badanie alkomatem zrobione świadkowi.

Ja dalej mam TU POLEW i gdyby w tym samolocie co się rozbił w katastrofie był ktoś z mojej rodziny to zapewne siedziałbym w piedlu za pobicie Macierewicza. Bo za to co on zrobił z tą katastrofa to należy mu
@BezDobry: specjalnie sprawdziłem jego sociale i typ nigdzie się nie spłakał ze jest ofiarą hejtu ani nic takiego. Napisał oświadczenie i dodał oświadczenie starego że przeprasza i że ciężkie dla nich wydarzenia i tyle. A w artykułach się zesrali i dokleili jego smutne zdjęcia a wy się spuszczacie że jemu żarty z ojca łamią serce tylko że on nigdzie nie gadał ze padł ofiarą hejtu, ani #!$%@? słowem o tym nie
Buntro - @BezDobry: specjalnie sprawdziłem jego sociale i typ nigdzie się nie spłakał...

źródło: comment_1666165319szrEHO1UNAkxQqHJmqFjzm.jpg

Pobierz
@Duszqable czyli z katastrofy w której zginęła prawie setka ludzi wolno cisnąć bekę bo to śmieszy patusów ale z starego pijanego dziada, obrońcy wolnych sądów to już nie? ¯\(ツ)/¯ z pijanego upośledzonego Konona wolno z Austro-Węgra nie wolno.

Dzięki, chyba już załapałem.

@BezDobry ile dzbanie ci trzeba razy napisać, że ciśnięcie beki z szopki wygenerowanej wokół katastrofy w Smoleńsku to coś innego niż ciśnięcie beki z faceta bo jego stary się nawalił?
nie śmiał się z ludzi tylko z tej całej szopki w okół tego, która sobie urządził PiS i ciągnie się to do dzisiaj.

Tutaj poprostu typa cisną, bo stary pijany. Trudno zrozumiec, ze to jest cos zupelnie innego?


@Duszqable: Rozumiem, że gdy są żarty bezpośrednio z Kaczyńskiego, jego butów, wymowy angielskich słów, zębów, wzrostu itd itp. to zamieszczasz zniesmaczone komentarze jak można śmiac się z ludzi skoro bawić mogą tylko szopki,