Wpis z mikrobloga

  • 1443
Pamiętacie jak Maciuś miał tu polew z 96 ofiar katastrofy lotniczej?

To był żart, taka humoreska dla "elity intelektualnej".

Ale uuuuu żarty z pijanego ojca Maćka to nie dobra jest i wcale nie podobna...

Dla Szturów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#takaprawda, #bekazpodludzi, #bekazlewactwa
BezDobry - Pamiętacie jak Maciuś miał tu polew z 96 ofiar katastrofy lotniczej?

To b...

źródło: comment_1666154466oTY9aK0HYy57BOV3D6xU4O.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
  • 0
@Mikka z nacjonalistą się zgodzę. Jeśli chodzi o zdolności percepcyjne - ciężko się wypowiadać we własnej sprawie. Myślę że jak na wypok to i tak ponad normę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
właśnie po takich komentarzach jak wasze widać upadek szkolnictwa (który jest efektem deformy edukacji, utworzeniem pato gimnazjów i likwidacji kształcenia zawodowego).

Maciej jest już drugim pokoleniem "resortowych dzieci" i zastanawiające jest to, że w każdym nowym pokoleniu nienawiść do Polaków i polskości u nich wzrasta. Cała ta agenda ruska zaszczepiona w Polsce po wojnie będzie jeszcze mącić przez dekady ( ͡° ʖ̯ ͡°).


@BezDobry: Ale projekcja.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mikka oczywiście, że mam rację. Ogromna część ludzi którzy pokończyli gówno ogólniaki a potem pseudo uczelnie wyższe tworzy dziś pseudo elitę - a przynajmniej za taką się uważa.
Potem takie dzbany, wielcy artyści i urzędnicy robią to co robią ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BezDobry: Ogromna część społeczeństwa, która przekroczyła zawodówkę, łyka ruską propagandę i ma krypto faszystowskie poglądy, wliczając w to ksenofobię i homofobię. Zdecydowanie was się bardziej boję, że cofniecie nas w rozwoju.
A Orwella to ty chyba nie za wiele zrozumiałeś xD.
  • Odpowiedz
@BezDobry:

właśnie po takich komentarzach jak wasze widać upadek szkolnictwa (który jest efektem deformy edukacji, utworzeniem pato gimnazjów i likwidacji kształcenia zawodowego).


Nie wiem o jakim pato gimnazjach mówisz, ale gimnazja były na poziomie "middle school", które pod kątem edukacyjnym wypadały bardzo dobrze w Europie.
Tym bardziej, że nasi gimnazjaliści odnosili duże sukcesy
  • Odpowiedz
@BezDobry: O, chyba już wykop zatoczył okrążenie, bo znowu plusują pisowskich agentów XDD chłop się nawet nie kryje mówiąc pisowksim językiem otwarcie "resortowe dzieci", "obrońcy demokracji", "patocelebryci". Nie zdziwiłbym się gdyby to był ukryty Rachoń albo inny propagandzista związany z Kaczyńskim, bo uruchamia się najbardziej wtedy, gdy pis wysyła swoich trolli na żer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice:

jak młody krytykuje resztę Polaków na równi z ojcem to niech się o tacie też wypowie - mając bliskich alkoholików głupio krytykować społeczeństwo za alkoholizm


Tak, poleci do mediów nadawać na ojca. Niezle jesteś odklejony.
Ty byś swojego Ojca krytykował publicznie? Każdy normalny człowiek będzie bronił swojej rodziny jak coś #!$%@?ą, to jest całkowicie normalne zachowanie. Tylko zjeb pluje na swoją rodzine i
  • Odpowiedz
nie śmiał się z ludzi tylko z tej całej szopki w okół tego, która sobie urządził PiS i ciągnie się to do dzisiaj.


@Duszqable: Tak to można też kawały o Żydach w obozach tłumaczyć, że odnoszą się do współczesnej polityki Izraela. Słowo "tupolew" było jednoznaczne, ja bym na miejscu Stuhra dał "trotyl", "parówka" lub "miesięcznica" i to już byłoby bardziej OK, bo już jasno odnosiłoby się do tej szopki, a
  • Odpowiedz
@BobMarlej:

Tak to można też kawały o Żydach w obozach tłumaczyć, że odnoszą się do współczesnej polityki Izraela.


No ale się nie odnoszą, więc co to za porównanie xD
Wez mi znajdź to nagranie i podaj moment w którym Maciek się śmieje z ofiar katastrofy.
Może ja coś przeoczyłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@dedektywostrowski troglodyci to mają na autach pięć gwiazdek, wulgarnie obrażają innych użytkowników wypoka i żartują z ofiar katastrofy. Ja wobec swoich oponentów nie używam sformułowań jak zwolennicy opozycji ¯_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
@serniczek_z_rodzynkami: Ale ja wiem, tylko op to podał jako przykład upadku szkolnictwa na przykładzie tutejszej dyskusji. Według niego w zawodówce uczy się rozumowania i logiki? A może po prostu chodzi mu o to że z zawodówki wychodzą zwykle głąby, które są turbo patriotami i nie wiele potrafią kwestionować, czyli elektorat idealny dla poglądów oraz manipulacji i uproszczeń, które stosuje tutaj op?
  • Odpowiedz