Wpis z mikrobloga

  • 1443
Pamiętacie jak Maciuś miał tu polew z 96 ofiar katastrofy lotniczej?

To był żart, taka humoreska dla "elity intelektualnej".

Ale uuuuu żarty z pijanego ojca Maćka to nie dobra jest i wcale nie podobna...

Dla Szturów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#takaprawda, #bekazpodludzi, #bekazlewactwa
BezDobry - Pamiętacie jak Maciuś miał tu polew z 96 ofiar katastrofy lotniczej?

To b...

źródło: comment_1666154466oTY9aK0HYy57BOV3D6xU4O.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
Tutaj poprostu typa cisną, bo stary pijany. Trudno zrozumiec, ze to jest cos zupelnie innego?


@Duszqable:
Ja rozumiem, ale i tak mam bekę z zesrania się Stuhra i jego starego pijanego też xD
  • Odpowiedz
@BezDobry: Otóż to. Patola i resortowa wesoła ekipka. Kisną sobie ze są "gorszym sortem" hehe a w istocie mają się za lepszych od reszty. Marsz zwyroli i zwolenniczek zabijania tak, ale już marsz Patriotów nie. Ale ludziom i tak nie przetłumaczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Duszqable: ale co Ty pierdzielisz mirek. Śmiejemy się równo z puszki parówek jak i #!$%@? kretyna w aucie i płaczącego "zawód syn". Nie stosuj retoryki "a bo u was murzynów biją", bo tylko się ośmieszasz.
  • Odpowiedz
Tak jak #!$%@? mnie Jakimowicz, tak samo #!$%@? mnie Stuhr. Jeden i drugi taki sam dzban.


@nie_ZSRRaj_sie: Tak tak, facet który okradał rabunkowo, przyznał się do handlu nieletnimi prostytutkami, a potem sprzedał wizerunek reżymowej propagandzie, jest tym samym co aktor, któremu puściły nerwy na fb.

TO SAMO xDDD
  • Odpowiedz
@KHOT:

Nie stosuj retoryki "a bo u was murzynów biją", bo tylko się ośmieszasz.


W którym miejscu tego użyłem?
Nastepny odklejony wkłada mi w usta coś czego
  • Odpowiedz
A mnie się podoba dystans i czarny humor z katastrofy pana Maćka. Niech teraz śmieje się z wylewu taty. Ojciec miał wylew, bo tak mu się ręce trzęsły jak pił, że mu się pół wódki wylało.

Albo nowa wódka. sthurmówka.
Albo że to wina tuska, że go złapali, bo sześć win firmy tusca wypił.

Panie Maćku, jest potencjał!
  • Odpowiedz