Wpis z mikrobloga

  • 1443
Pamiętacie jak Maciuś miał tu polew z 96 ofiar katastrofy lotniczej?

To był żart, taka humoreska dla "elity intelektualnej".

Ale uuuuu żarty z pijanego ojca Maćka to nie dobra jest i wcale nie podobna...

Dla Szturów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#takaprawda, #bekazpodludzi, #bekazlewactwa
BezDobry - Pamiętacie jak Maciuś miał tu polew z 96 ofiar katastrofy lotniczej?

To b...

źródło: comment_1666154466oTY9aK0HYy57BOV3D6xU4O.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
@Duszqable: A czego on się spodziewał jako osoba publiczna wsiadając po pijaku do samochodu? Jest osobą publiczną dzięki czemu ma swoje prawa, przywileje ale też i obowiązki.
  • Odpowiedz
  • 0
@wcfilmowe nie jestem Rachoniem. Jak w opisie - jestem zwykłym mirkiem ze wsi. A że moje wpisy powodują ból dupy u co po niektórych ( ͡ ͜ʖ ͡) to trudno ¯_(ツ)_/¯ muszę z tym jakoś żyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mrbimbek:

jakie fikolki jeszcze zrobicie zeby zawsze pis byl zly a alkusy z opozycji święte xD


PiS jest zły, a ja w żadnym miejscu nie twierdzę, że alkusy z opozycji są święte xD
Maciek jest alkoholikiem? Nowych rzeczy się tutaj dowiaduje.
  • Odpowiedz
@SarahC:

A czego on się spodziewał jako osoba publiczna wsiadając po pijaku do samochodu? Jest osobą publiczną dzięki czemu ma swoje prawa, przywileje ale też i obowiązki.


Nie wiem. Rozmawiamy o Maćku, a nie o Jerzym xD Maciek nie jechał pijany tylko jego stary. To nie jest jedna i ta sama osoba.
  • Odpowiedz
@BezDobry:

Daj link do artykulu, zaciekawiles mnie.
Jednak to co wkleiles to akurat jest na plus, bo skoro ma taki problem i sie otwarcie do niego przyznaje to bardzo dobrze.
To nadal przeciez nie stoi w sprzeczności z tym, że krytykuje Polaków za alkoholizm, bo większość z tym nic nie robi, chleje i udaje, że problemu nie ma, bo przecież "piwko to nie alkohol".
  • Odpowiedz
@Duszqable: Chłopie ale on się nie nawalił pod biedronką czy na ławce w parku ze znajomymi tylko jeździł samochodem po pijanemu. Też miałam alkusa patusa starego alkoholika ale jak był #!$%@? to potrafiłam mu np skitrać kluczyki od samochodu.
Skończyło się na wywaleniu go z domu, bo się nie dało z typem mieszkać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Duszqable ale ty wiesz, że alkoholizm tak jak narkomania to choroba na całe życie? Nie ma czegoś takiego jak wyleczyć się z choroby alkoholowej. Dobry jesteś w google to sobie doczytasz
  • Odpowiedz
@SarahC:

Chłopie ale on się nie nawalił pod biedronką czy na ławce w parku ze znajomymi tylko jeździł samochodem po pijanemu.


No ale mowimy cały czas o Maćku, a nie o Jerzym xD
Zrozumiesz to w końcu
  • Odpowiedz
@Duszqable:

Tak, poleci do mediów nadawać na ojca. Niezle jesteś odklejony.


Dokładnie to powinien zrobić, odciąć się od ojca. Dopóki tego nie zrobi medialnie to będziemy cisnąć bekę.
  • Odpowiedz
@BezDobry:

ale ty wiesz, że alkoholizm tak jak narkomania to choroba na całe życie? Nie ma czegoś takiego jak wyleczyć się z choroby alkoholowej. Dobry jesteś w google to sobie doczytasz


Dobra już nie chciałem wywlekać moich prywatnych doświadczeń ale jestem DDA I uwazam się za alkoholika, który nie pije. Doskonale znam te problemy, więc skoncz już #!$%@? głupoty.
Nie mam już piętnastu lat zeby tak myśleć zero-jedynkowo i oceniać ludzi z góry przez
  • Odpowiedz
@SarahC:

Dokładnie to powinien zrobić, odciąć się od ojca. Dopóki tego nie zrobi medialnie to będziemy cisnąć bekę.


Tak, odciąć się, bo miał 0.7 promila we krwi z tendencja spadkową. Popełnił błąd, poczuł się zbyt pewnie i taki efekt.
Odciąć to się można od ojca co się upija regularnie i ma w dupie rodzine.
Zresztą Ojciec też nie uważa, że postapil dobrze. Co innego jakby Maciek i Jerzy mówili, że
  • Odpowiedz