Wpis z mikrobloga

  • 1443
Pamiętacie jak Maciuś miał tu polew z 96 ofiar katastrofy lotniczej?

To był żart, taka humoreska dla "elity intelektualnej".

Ale uuuuu żarty z pijanego ojca Maćka to nie dobra jest i wcale nie podobna...

Dla Szturów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#takaprawda, #bekazpodludzi, #bekazlewactwa
BezDobry - Pamiętacie jak Maciuś miał tu polew z 96 ofiar katastrofy lotniczej?

To b...

źródło: comment_1666154466oTY9aK0HYy57BOV3D6xU4O.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
@BezDobry: no cóż, nie każdy ma jednowątkowy gadzi mózg jak ty i reszta pisowców więc ci wypunktuję
- pis robi szopkę smoleńską na trupach by osiągać korzyści polityczne i w dupie mają szacunek do ofiar
- kolejne kabarety macierewicza się odbywają
- skecz stuhra o tej szopce był dosyć zabawny
- a mimo to żart o tu polewie uznany był za niesmaczny
- ojciec stuhra zrobił źle
- ale pisowskie
  • Odpowiedz
Pisiory same zrobiły cyrk z tragicznej katastrofy, co do tego nikt o zdrowych zmysłach nie ma żadnych wątpliwości. Ja też się ze Smoleńska nabijam i w #!$%@? mnie to bawi. Natomiast Stuhr wyśmiewający publicznie tragedię innych musi liczyć się z tym, że jego tragedie rodzinną też ktoś będzie wyśmiewał. I teraz niech nie płacze wielki szyderca, że ktoś tak właśnie zrobił.
  • Odpowiedz
@loczyn Te gadki o tym jak to #!$%@? ktoś był zawsze mnie śmieszy. Nie wiem w końcu czy tam było 0.34 czy 0.7 bo burdel media zrobiły (pomijając to jaką pisowska prostytutką jest Polska że takie tajne informacje w ogóle do mediów wyciekają) ale obie te wartości pozwalają na legalną jazdę w kupię krajów. Polska ma chore limity ba poziomie który ma tylko kilka krajów i pijakami nazywa się ludzi którzy
  • Odpowiedz
Pamiętacie jak Maciuś miał tu polew z 96 ofiar katastrofy lotniczej?


@BezDobry: nie, nie pamiętamy. Pamiętamy, jak "Maciuś" miał tu polew z szopki, jaką wokół tej katastrofy i tragedii jej ofiar zrobił PIS i jego przydupasy, nikt normalny nigdy nie naśmiewał się z samych ofiar.
  • Odpowiedz
@Duszqable: czyli jak ktos sie smieje z katastrofy w ktorej zginelo prawie 100 osob w tym najważniejsze osoby w państwie to jest ok ale jak jakis stary dziad jechal pijany, chcial uciec z miejsca wypadku i prawie kogos zabil to trzeba byc cichutko bo jego synek bedzie mial depresje od hejtu xD


@maczeta31: Zawsze będę się śmiał z tej katastrofy bo spowodował ją #!$%@? debil z ego wielkości
  • Odpowiedz
ale obie te wartości pozwalają na legalną jazdę w kupię krajów. Polska ma chore limity ba poziomie który ma tylko kilka krajów i pijakami nazywa się ludzi którzy mogli w ogóle nie odczuwać że coś wypili


@Herubin:
1. mało mnie obchodzi jakie prawo jest w innych krajach, są kraje w których gwałt jest legalny no chyba, że jest dwóch świadków to wtedy nie, to co spoko, czy nie spoko?
2.
  • Odpowiedz
@BezDobry: który z tych memów jest autorstwa Macieja Stuhra, bo może czegoś nie wiem? Poza tym napisałem "nikt normalny nigdy", nie "nikt nigdy". No i pamiętaj, że wedle wszelkich obecnie dostępnych danych, ów Lech się mocno przyczynił do samego faktu, że ta katastrofa w ogóle się zdarzyła.
  • Odpowiedz
Tutaj poprostu typa cisną, bo stary pijany. Trudno zrozumiec, ze to jest cos zupelnie innego?


@Duszqable: cisną że ludzie co krytykowali Polaków za pijaństwo i głupotę sami są głupimi pijakami. Bardzo podobna sytuacja. Moim zdaniem w obu sytuacjach i Tupolew i Stuhr należy się hejt jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@Jarek_P nikt i nigdy.


@BezDobry: czyli podsumujmy, można się śmiać ze stuhra bo potrącił kogoś na pasach ale nie można się śmiać ze świętego Lecha, który zabił prawie 100 osób?
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice:

krytykowali Polaków za pijaństwo i głupotę sami są głupimi pijakami.


W sensie jak stary pije to automatycznie młody też pijak? Bo przypominam, złapali starego, a nie młodego.
Jeśli stary krytykował, a sam tak robi to hejtowac
  • Odpowiedz
W sensie jak stary pije to automatycznie młody też pijak? Bo przypominam, złapali starego, a nie młodego.


@Duszqable: jak młody krytykuje resztę Polaków na równi z ojcem to niech się o tacie też wypowie - mając bliskich alkoholików głupio krytykować społeczeństwo za alkoholizm
  • Odpowiedz