Wpis z mikrobloga

Czyżby inflacja i stopy dociskały koszty życia na tyle, iż podróże stały się dobrem luksusowym czy też Airbnb bawi się w nosacza i ich prowizje są absurdalnie wysokie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://twitter.com/texasrunnerDFW/status/1581667746429177856?t=xBTe0tCqEs7HhZ_K4UN3DA&s=19

#nieruchomosci #inflacja #pieniadze #inwestycje #airbnb #podroze #gielda #gospodarka
L.....a - Czyżby inflacja i stopy dociskały koszty życia na tyle, iż podróże stały si...

źródło: comment_16659795556jCNbmHgFtz8Vxo26VZgrr.jpg

Pobierz
  • 67
via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
@LittleOpa: Ostatnie dwa lata zawsze porownywalem hotel vs airbnb i zawsze hotel wychodził taniej ale tak samo.
Z tym ze w hotelu wiem czego sie spodziewać, a w airbnb? Byly takie co miały listę wymagan ze mam pościel do pralki wsadzic, poskladac #!$%@? koce z kanapy xD
Trafilem na miejsca gdzie np pralka była #!$%@? i koles chciał zebym ogarnął naprawę i mi odda.
W zimniejszych miastach zawsze problem z graniem.
ja tam wole hotele premium. Inni normalni pewnie tez.


@CaptainSparrow: to nie chodzi o to, co kto lubi, a o ceny. Kiedyś airbnb było tańsze od booking, a teraz praktycznie zawsze wychodzi drożej. Do tego wybór jest mniejszy, niż na booking. Jeszcze kilka lat temu zaczynałem szukanie noclegu od airbnb, a ostatnio nawet tam nie wchodzę, bo nie ma po co ¯\_(ツ)_/¯
@gonzo91 jest taniej pewnie jak masz kupować za gotówkę, ceny trochę polecą a przez wzrosty stóp całościowo z kredytem wyjdzie i tak drożej niż przed pandemią na górce ( ͡º ͜ʖ͡º)