Wpis z mikrobloga

Mina Premiera Donalda Tuska, gdy Prezydent Andrzej Duda mu tłumaczy, że nas nie dotyczą słowa Donalda Trumpa który zapowiedział, że bedzie zachecał Putina do ataku na państwa NATO nie przeznaczające 2 % PKB na wojsko.

Panie Prezydencie, jeżeli Putin zdecyduje sie zaatakować jakikolwiek kraj NATO, to niestety będzie nas to dotyczyło, bo na tym polega sojusz obronny.

#polityka #neuropa #bekazpisu #tusk #duda
Kielek96 - Mina Premiera Donalda Tuska, gdy Prezydent Andrzej Duda mu tłumaczy, że na...

źródło: Tusk Duda mina

Pobierz
  • 37
@Kielek96: tu nawet nie chodzi o 2%, tylko o to, że Rosjanie nas patologicznie nienawidzą - za historię chociażby. Putin to rewizjonista historyczny. Przecież, to jak się wypowiadał o "Polakach pomagających Hitlerowi" (Zaolzie) to pierwsza czerwona lampka, że jesteśmy na jego celowniku. My, jako Polacy, mamy historycznie #!$%@?, i żadne 2% nas nie uratuje. Uratuje nas tylko sojusz i nie możemy sobie pozwolić na jego degradację/rozpad - to będzie pierwszym krokiem
@Kielek96: siedzicie tutaj robicie z siebie glupkow. To ze Putin ma na celowniku Polske przedewszystkim to widaomo bylo od dawna i nie trzeba bylo zadnych wspominek p. Trumpa.
Pan Trum chcial powiedziec, zeby w koncu pare krajow ktore sa w NATO przestalo leciec w #!$%@? i wzielo sie za swoje armie, a nie ze czytamy pozniej, ze armia niemiecka jest niezdolna do walki, ze nie maja karabinow ect etc ( zreszta