Wpis z mikrobloga

Czyżby inflacja i stopy dociskały koszty życia na tyle, iż podróże stały się dobrem luksusowym czy też Airbnb bawi się w nosacza i ich prowizje są absurdalnie wysokie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://twitter.com/texasrunnerDFW/status/1581667746429177856?t=xBTe0tCqEs7HhZ_K4UN3DA&s=19

#nieruchomosci #inflacja #pieniadze #inwestycje #airbnb #podroze #gielda #gospodarka
Pobierz LittleOpa - Czyżby inflacja i stopy dociskały koszty życia na tyle, iż podróże stały ...
źródło: comment_16659795556jCNbmHgFtz8Vxo26VZgrr.jpg
  • 67
@yhbgrobdoivbvwamsv: Dlatego ja biore ze soba wszystko - sztucce, talerze, kubki, garnek i patelnie. Zdarza mi sie nawet wziac blender i toster. Moze to jakas nerwica natrectw, ale bardzo nie lubie byc - jadac z dziecmi - zalezny od czegokolwiek. Zdarzylo mi sie w lato smazyc dzieciom nalesniki na postoju, bo z racji niejedzenia w ogole smieciowego jedzenia - nawet w domu - zle znosimy mcdonaldy czy kfc.
@LittleOpa: ja sie wypisalem z Airbnb, gdy zaczely mi przychodzic codziennie po 3-4 push-upy o BLM, teczowym poparciu, zachecaniu do wziecia udzialu w gay-pride, itp. Moze to w tym tkwi problem?

Poszedlem w booking.com i jestem zadowolony - czysty biznes, jasne umowy, zadnego ideologicznego naganiania.

Podobnie tez zaczalem uzywac Wilkinsona - odpuscilem Gillette oraz staram sie nie korzystac z P&G, do ktorego Gillette nalezy; do biegania Brooksy - a nie Nike,
Pobierz m.....a - @LittleOpa: ja sie wypisalem z Airbnb, gdy zaczely mi przychodzic codzienni...
źródło: comment_16660778072b0VCWNyQkmWuRiBtY0ziY.jpg