Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 48
878 460 + 68 = 878 528

Pierwszy udany wypad z panem @ploki_juhy_rdeswa który też jest kwadraciarzem i jego kolegą, polecam tego allegrowicza i polecam się na przyszłość :D

Trasa, tempo i temperatura mi podpasowały, tylko miejscami tyle muszek, że głowa mała :o
Z ciekawostek to plokijuhyrdeswa który jechał z przodu przegonił z drogi kilka dzików, niecodzienny był to widok XD

No i oczywiście, wykopowy milion km sam się nie nazbiera ;)

#rowerowyrownik #rower #ruszwroclaw #rowerowywroclaw #gravel

Skrypt | Statystyki
donmateok - 878 460 + 68 = 878 528

Pierwszy udany wypad z panem @plokijuhyrdeswa k...

źródło: comment_1665692619c9ItDU0MI1IMdPXs5Fiui0.jpg

Pobierz
  • 11
@donmateok: dzięki za miło spędzony czas, dodać można że ustawiliśmy się na nightride który miejsce miał mniej więcej od Gniechowic, bardzo fajne miejsca na polatanie po zmroku, chociaż udało nam się załapać na wzmożony ruch bo jakby A4 nie jebło to by się matrix zesrał.

Z ciekawostek, dla osób co chciałyby opierać swoją dietę o wskazania zegarka czy innej mądrej elektroniki - jestem starszy o 7 lat i na oko cięższy
plokijuhyrdeswa - @donmateok: dzięki za miło spędzony czas, dodać można że ustawiliśm...

źródło: comment_16657051953D8qkPYE2Rg8U5MGLFgGQY.jpg

Pobierz
@ploki_juhy_rdeswa: Różnice zawsze będą, u Ciebie chyba nie ma albo nie była włączona auto-przerwa więc do średniej wpadało też np. czekanie na kolegę itp. (u mnie licznik robi przerwę kiedy jest mniej niż 3km/h, niektórzy sobie ustawiają na więcej), dodatkowo nie widzę średniego tętna, więc system trochę zgadywał :D Wiadomo, że całość jest bardzo orientacyjna bez pomiaru mocy.

Ważę 86kg i staram się trzymać wagę, co udaje się już od kilku
@donmateok: Pytanie było na luzie i bez spiny ;) sam jeżdżę z kumplem który na 3-4 godziny jazdy bierze pół plecaka jedzenia ;) ja poprostu jestem minimalistą. Na 100km to baton , banan i dwa bidony 0,7l. Oczywiście mówię o obecnej porze roku, bo wiadomo, że w lato to będzie do bidonów po drodze dolewane.