Wpis z mikrobloga

Pamiętam moje rozczarowanie, gdy będąc w pewnej odległości od tego samochodu ucieszyłem się, że w końcu zobaczę pierwszy raz w życiu hachi-roku, jednak podchodząc bliżej okazało się, że to przednionapędowe Sunny. Cóż - krótkowzroczność i padający deszcz zaburzyły percepcję.

Sunny Coupe N13 1986-1990 w wersji wyposażenia SLX było dostępne z benzynowymi silnikami 1.6 o mocach od 73 do 90 PS. Wygląda arcyjapońsko, dlatego pokochałem je od pierwszego wejrzenia.

#rzetelnafura
#samochody #motoryzacja #carspotting #carboners #nissan #jdm #jdmboners
Pobierz DerMirker - Pamiętam moje rozczarowanie, gdy będąc w pewnej odległości od tego samoch...
źródło: comment_1664871504BNJrvQmeH5uSXKZp8fbaQF.jpg
  • 16
Pamiętam moje rozczarowanie, gdy będąc w pewnej odległości od tego samochodu ucieszyłem się, że w końcu zobaczę pierwszy raz w życiu hachi-roku, jednak podchodząc bliżej okazało się, że to przednionapędowe Sunny. Cóż - krótkowzroczność i padający deszcz zaburzyły percepcję.

@DerMirker:
Nie zaburzyły, z przodu to serio 1:1 wygląda jak Corolla Levin (celowo napisałem Corolla bo ludzie myślą że AE-osiem śmieć to był jakiś odrębny model o sportowym zacięciu kiedy w rzeczywistości
Pobierz Fennrir - >Pamiętam moje rozczarowanie, gdy będąc w pewnej odległości od tego samocho...
źródło: comment_1664872378w3epD5t5kdyrbgD4LdPkSN.jpg