Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z kolegą. Kolega poznał dziewczynę która jest wprost idealna - miła, troskliwa, piękna, szczera, ambitna, wspierająca jest jednak jeden problem (a w zasadzie to kolega uważa to za problem) - dziewczyna ma duży przebieg seksualny (powyżej 20 partnerów). Próbowałem koledze tłumaczyć że przeszłość nie ma znaczenia i kobieta mogła mieć nawet 1000 bolców przed nim i nie ma prawa tego oceniać a on tylko upiera się że "kobieta z każdym kolejnym partnerem traci umiejętność wiązania się w pary" albo "kobiety rozwiązłe dużo częściej zdradzają i wnoszą pozwy o rozwód". Oczywiście nie rozumie że ludzie są różni i każdy przypadek powinien rozpatrywać indywidualnie a nie na podstawie "statystyk". Jak go przekonać żeby jednak nie przeszła mu koło nosa taka FANTASTYCZNA dziewczyna?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632deac0c0489325282c0c69
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 25
@TheGreenBastard: zalezy na co liczy, niektorzy lubia zwiazki otwarte. ale wiekszosc szukajacych dluzszych relacji woli monogamie, wiec jesli kolega takze preferuje monogamie, to moze byc lipa z taka typiarka. chociaz ja nie rozumiem takiego myslenia nad wybraniem partnera, jak sie w kims zachowuje, to sie raczej w ten sposob nie mysli. a zwiazek bez milosci to tylko slowo.